Razer Kaira pre Xbox


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 108 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 15 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: USB,


Cena 129,00 €

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Razer Kaira v čierno-zelenom vyhotovení disponuje nastaviteľnou čelenkou aj náušníkmi s pamäťovou penou a priedušným poťahom. O realistický virtuálny priestorový zvuk sa postarajú 50 mm meniče Razer TriForce Titanium a technológia Windows Sonic. Vašu reč zachytí mikrofón Razer HyperClear s potlačením šumu. Headset je tiež vybavený ovládacími prvkami umiestnenými na slúchadlách a integrovanou batériou s približne 15 hodinovou výdržou. Spoľahlivé pripojenie k hernej konzole Xbox One alebo k Xbox Series X/S poskytne bezdrôtová technológia s nízkou latenciou a dosahom do 10 metrov. Detailné nastavenie zvuku umožní aplikácia Razer Headset Setup for Xbox.

50 mm meniče Razer TriForce Titanium

Herný headset Razer Kaira v čierno-zelenej farebnej kombinácii navrhnutý pre používanie s hernými konzolami Xbox One a Xbox Series X/S disponuje 50 mm meničmi Razer TriForce Titanium s patentovaným dizajnom, ktorý umožňuje individuálnu reprodukciu vysokých, stredných aj nízkych zvukových frekvencií. Poskytne tak bohatšie výšky, jasnejší zvuk a silné basy. Vďaka technológii Windows Sonic si vychutnáte realistický priestorový zvuk, ktorý vám zabezpečí konkurenčú výhodu v hre a ponúkne pohlcujúci zážitok.

Mikrofón Razer HyperClear

Ohybný mikrofón Razer HyperClear ponúkne lepšie zachytenie reči a potlačenie šumu. Je vybavený optimalizovaným puzdro mikrofónu, ktoré má otvorenejší dizajn s minimálnymi prekážkami, čo zlepšuje čistotu hlasu.

Pamäťová pena

Pohodlie počas herných maratónov poskytne priedušný poťah náušníkov. Ten minimalizuje tvorbu potu a tepla generovaného pokožkou, zatiaľ čo mäkká pamäťová pena s vylepšenou hustotou výrazne znižuje prítlačnú silu náhlavnej súpravy.

Pripojenie a nastavenie zvuku

Headset k hernej konzole pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie s nízkou latenciou a dosahom signálu do 10 metrov. Rýchly prístup k nastaveniu hlasitosti, stlmeniu mikrofónu alebo k predvoľbám ekvalizéra poskytnú ovládacie prvky umiestnené na slúchadlách. Detailnejšie úpravy zvuku vykonáte v aplikácii Razer Headset Setup for Xbox

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 108 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 15 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Kaira pre Xbox

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené