Razer Kraken BT Kitty Editon ružový

Zľava 8 %
Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 96 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno,


Cena 99,90 €

Zľava 8% z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný bezdrôtový headset Razer Kraken BT Kitty Editon je v ružovom prevedení. Farebné spracovanie s cosplay dizajnom poteší najmä dámy. Razer Chrome RGB dodá headsetu štýlovosť a rozjasní ho počas používania. Odolná hliníková konštrukcia s mäkkými vankúšikmi sa postará o komfort pri používaní. Chladivá gélová výplň náušníkov zabezpečí lepší odvod tepla, eliminuje potenie a znižuje tlak na uši. Kvalitné audio zážitky prinesú 40mm meniče slúchadiel. Headset disponuje frekvenčným rozsahom od 20Hz do 20 000Hz, citlivosťou 96dB a impedanciou 32ohm. O konektivitu sa postará technológia Bluetooth 5.0.

Určený pre cosplay fanúšikov

Herný headset Razer Kraken BT Kitty Editon je v ružovom prevedením. Dizajnové spracovanie sa vyznačuje cosplay štýlom, ktorý vynikne už na prvý pohľad. Tento štýl zaujme najmä dámy vďaka jednoduchosti a vzhľadovým prvkom. Využiť ho môžete na hranie, počúvanie hudby, ale aj na sledovanie filmov. Pri online komunikácii využijete zabudovaný mikrofón. Príjemné konštrukčné spracovanie je zásluhou mäkkých vankúšikov v časti slúchadiel a náhlavnej časti, čo vám zabezpečí komfort pri používaní. Slúchadlá headsetu sú taktiež vybavené chladivou gélovou výplňou. Tá sa postará o elimináciu potenia a znižuje tlak na uši. Pokiaľ chcete Razer Kraken BT Kitty štýlovo oživiť, k tomu poslúži Razer Chrome RGB. Samozrejme, túto voľbu podsvietenia môžete upravovať, poprípade aj vypnúť.

Technické vlastnosti

  • Frekvenčný rozsah: od 20Hz do 20000Hz
  • Impedancia: 32ohm
  • Citlivosť: 96dB
  • Pripojenie: bezdrôtové pomocou Bluetooth 5.0
  • Výdrž: 20 hodín s RGB, až 50 hodín bez podsvietenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 96 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Kraken BT Kitty Editon ružový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené