Razer Kraken Tournament Edition RZ04-02051000-R3M1 čierny

Cena:
92,90 €

Pôvodná cena 99,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,86 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Razer Kraken Tournament Edition v čiernom prevedení vás vďaka svojej výbave a spracovaniu dostane priamo do deja. Má 56mm polstrované meniče, ktoré vytvárajú zvukovú izoláciu v hlučnom prostredí čím zabezpečia vysoku kvalitu zvuku, ale zároveň komfort pri dlhodobom užívaní. Disponujú frekvenčným rozsahom 12 Hz-28 kHz, impedanciou 32Ohm a citlivosťou 109±3 dB. Pre dokonalú komunikáciu so súpermi má k dispozícií vysúvateľný mikrofón, ktorý sa vyznačuje kardioidnou smerovou charakteristikou, frekvenciou 100 Hz-10 kHz, impedanciou 32Ohm, SNR>60 dB a citlivosťou –42±3 dB. Na pripojenie mu slúži 1,3 m kábel s 3,5 mm jackom. Jednoduché nastavenie hlasitosti mu zabezpečí ovládač, ktorý sa pripája k slúchadlám.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %
Popis produktu

Dokonalý zvuk

Vychutnajte si kvalitný zvuk s výraznými výškami a hlbokými basmi, ktorý vás vtiahne priamo do deja hry. S headsetom Razer Kraken Tournament Edition započujete každý krok blížiaceho sa nepriateľa a tak pred ním získate výhodu. Disponujú frekvenčným rozsahom 12 Hz - 28 kHz, impedanciou 32 Ohm a citlivosťou 109±3 dB.

Robustné, no pohodlné prevedenie

Herné slúchadlá disponujú vylepšeným hliníkovým rámom s vysokou odolnosťou, ktorý zabezpečí komfort aj pri dhých herných maratónoch. Pre vyššiu úroveň pohodlia pri nosení boli náušníky headsetu opatrené chladiacou gélovou vrstvou a pamäťovou penou. Mäkká tkanina v kombinácii s koženkou ponúkne tak príjemný pocit pri nosení ako aj zvukovú izoláciu, čo vám umožní naplno si vychutnať reprodukciu zvuku. Pohodlie mu dopĺňa už len polstrovaný hlavový most, vďaka ktorému sa headset prispôsobí všetkým typom hlavy. Ultra-Soft Headset Padding mu znižuje tlak na hlavu, aby sa zabránilo namáhaniu.

Kardioidný mikrofón

Súčasťou je vysúvateľný mikrofón s kardioidnou smerovou charakteristikou, vďaka ktorej bude váš hlas zachytený s jasnosťou bez zbytočného šumu na pozadí. S potlačením okolitého šumu a hluku vás tak vaši spoluhráči budú vždy počuť nahlas a jasne. Mikrofón sa vyznačuje frekvenciou 100 Hz-10 kHz, impedanciou 32Ohm, SNR>60 dB a citlivosťou –42±3 dB.

Flexibilný ovládač

Nastavenie zvuku nebolo nikdy jednoduchšie. Headset je dodávaný s intuitívnym ovládačom, s pomocou ktorého si máte možnosť jednoducho nastaviť hlasitosť zvuku, zapnúť alebo vypnúť mikrofón, zapínať a vypínať funkciu THX Spatial Audio, nastavovať hĺbku basov či prepínať medzi zvukom z hry a chatom so spoluhráčmi. Stačí jednoducho napojiť slúchadlá k ovládaču za pomoci 3,5 jack konektora a následne pripojiť ovládač k počítaču pomocou USB kábla. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 109 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 210 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 408 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 109 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,3 m
Dosah: 1,3 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ04-02051000-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore