Razer Kraken V3 X čierny

Cena:
87,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,76 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Razer Kraken V3 X v robustnom čiernom prevedení ponúkne vyvážený 7.1 priestorový zvuk pre skvelý herný zážitok. Disponuje 40 mm meničmi Razer TriForce s frekvenčným rozsahom 12Hz - 28 kHz a impedanciou 32 ohm. Vysoký komfort pri nosení zaistí nastaviteľná polstrovaná čelenka spolu s mäkkými náušníkmi z pamäťovej peny. Slúchadlá sú vybavené kardioidným mikrofónom Razer HyperClear na flexibilnom ramene, podsvietením RGB Chroma a ovládacím prvkom na náušníku. K zariadeniam sa pripojí pomocou USB kábla s dĺžkou 1,8 m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Kvalitný a vyvážený zvuk

40 mm meniče Razer TriForce vám sprostredkujú realistický 7.1 priestorový zvuk (dostupný len na Windows 10), ktorý vás vtiahne priamo do deja hry. Začujete tak každý pohyb nepriateľa a budete si môcť vychutnať realistické podanie ohlušujúcich explózií, či dunenia motorov.

Ergonomické prevedenie

Vďaka ľahkej konštrukcii headsetu Razer Kraken V3 X s hmotnosťou iba 285 gramov si vychutnáte vysoké pohodlie aj počas dlhých herných maratónov. Mäkké náušníky s pamäťovou penou potiahnuté odolnou textíliou zabezpečia dokonalý komfort a zvukovú izoláciu. Nastaviteľná čelenka s polstrovaním zníži tlak na hlavu, čím zabraňuje únave a pocitu diskomfortu.

Jasná komunikácia so spoluhráčmi

Mikrofón Razer HyperClear na flexibilnom ramene sa vyznačuje kadioidnou smerovou charakteristikou, vďaka ktorej zaznamenáva zvuk z oblasti pred vašimi ústami. To pomáha zachytiť váš hlas s jasnosťou a zároveň potlačiť hluk pozadia. Tlačidlo na stlmenie mikrofónu a nastavenie hlasitosti je ľahko prístupné pod ľavým slúchadlom pre rýchle a pohodlné ovládanie.

RGB podsvietenie Razer Chroma

Slúchadlá sú vybavené nastaviteľným RGB podsvietením Razer Chroma so 16,8 miliónmi farieb a množstvom efektov, ktoré navodí tú správnu hernú atmosféru a posunie vaše hranie na ďalšiu úroveň.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 103 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 280 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 103 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,8 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ04-03750100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore