Razer Kraken X USB

Cena:
62,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Herný headset Razer Kraken X USB v čiernej farbe ponúkne vyvážený 7.1 priestorový herný zvuk. Je vybavený 40 mm meničmi s frekvenčným rozsahom 20 Hz - 20 kHz a impedanciou 32 ohm. Vyoký komfort pri nosení zaistí nastaviteľná polstrované čelenka spolu s mäkkými náušníkmi z pamäťovej peny. Slúchadlá sú vybavené kardioidným mikrofónom na flexibilnom ramene, zeleným podsvietením loga na náušníkoch a ovládacím prvkom na mušli. K zariadeniam sa pripojí pomocou USB kábla s dĺžkou 2 m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Zvážte aj tento produkt

Herný headset Razer Kraken Tournament Edition v zelenej farbe vás vďaka svojej výbave a spracovaniu dostane priamo do deja. Má 50 mm polstrované meniče, ktoré vytvárajú zvukovú izoláciu v hlučnom prostredí čím zabezpečia vysoku kvalitu zvuku, ale zároveň komfort pri dlhodobom užívaní. Disponujú frekvenčným rozsahom 12 Hz-28 kHz, impedanciou 32Ohm a citlivosťou 109±3 dB. Pre dokonalú komunikáciu so súpermi má k dispozícií vysúvateľný mikrofón, ktorý sa vyznačuje kardioidnou smerovou charakteristikou, frekvenciou 100 Hz-10 kHz, impedanciou 32Ohm, SNR>60 dB a citlivosťou –42±3 dB. Na pripojenie mu slúži 1,3 m kábel s 3,5 mm jackom. Jednoduché nastavenie hlasitosti mu zabezpečí ovládač, ktorý sa pripája k slúchadlám.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
  • Citlivosť: 109 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kvalitný a vyvážený zvuk

40 mm meniče vám sprostredkujú 7.1 priestorový zvuk (dostupný len na Windows 10), ktorý vás vtiahne priamo do deja hry. Začujete tak každý pohyb nepriateľa a budete si môcť vychutnať realistické podanie ohlušujúcich explózií, či dunenia motorov.

Ergonomické prevedenie

Vďaka ľahkej konštrukcii headsetu Razer Kraken X USB s hmotnosťou iba 275 gramov si vychutnáte vysoké pohodlie aj počas dlhých herných maratónov. Mäkké náušníky s pamäťovou penou zabezpečia dokonalý komfort a zvukovú izoláciu. Nastaviteľná čelenka s polstrovaním zníži tlak na hlavu, čím zabraňuje únave a pocitu diskomfortu.

Jasná komunikácia so spoluhráčmi

Mikrofón na flexibilnom ramene sa vyznačuje kadioidnou smerovou charakteristikou, vďaka ktorej zaznamenáva zvuk z oblasti pred vašimi ústami. To pomáha zachytiť váš hlas s jasnosťou a zároveň potlačiť hluk pozadia. Tlačidlo na stlmenie mikrofónu a nastavenie hlasitosti je ľahko prístupné pod ľavým slúchadlom pre rýchle a pohodlné ovládanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 106 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 275 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 106 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ04-02960100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore