Razer Lancehead Wireless

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Skvelá herná myš Razer Lancehead s technológiou AFT (Adaptive Frequency Technology) sa môže pochváliť ergonomický prevedením čiernej farby a špičkovými parametrami, ktoré z nej robia ideálnu voľbu pre všetkých zarytých herných nadšencov. Disponuje bezkonkurenčným 5G optickým snímačom s rozlíšením 16 000 dpi, ktorý zaistí maximálnu presnosť. Dokonalú kontrolu nad hrou vám poskytne 9 programovateľných tlačidiel s vysokou citlivosťou. O tú správnu hernú atmosféru sa postará podvietenie Razer Chroma v rôznych režimoch. Bezdrôtové prepojenie so zariadeniami zabezpečí USB adaptér, nabíjanie 2,1 m kábel s kvalitným opletením a USB rozhraním.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Ergonomický tvar

Špičková herná myš Razer Lancehead bola obdarená ergonomickým tvarom s pogumovanými bokmi, ktorého každá krivka je určená pre maximálne pohodlie a pevný úchop. Čierne sfarbenie oživuje a celej hernej atmosfére dodáva nový rozmer intuitívne podsvietenie Razer Chroma, ktoré pracuje s 16,8 miliónov farieb. Budete si môcť vybrať hneď z niekoľkých farebných efektov, od jednej farby až po prechod celým spektrom.

Bezkonkurenčný senzor

Rýchle a presné snímanie pohybu, ktoré je pri herných myškách prvoradé, zabezpečí precízny optický senzor s rozlíšením skvelých 16 000 dpi. Výhodu nad protihráčmi vám poskytne možnosť nastaviteľného rozlíšenia, zásluhou ktorej budete môcť reagovať na požiadavky hier. Disponuje taktiež akceleráciou 50G a zrýchlením 210 palcov za sekundu, vďaka čomu si vychutnáte aj akčné herné boje s presnosťou, ktorá zaručí vaše víťazstvo.

Efektívne ovládanie

Myš bola obdarená 9 konfigurovateľnými tlačidlami, ktoré vám ponúknu komplexnú kontrolu nad dianím v hre. Vyznačujú sa vysokou citlivosťou, čo oceníte pri akčných herných tituloch, pri ktorých je treba rýchlo reagovať na útoky nepriateľov. Kvalitné a stabilné bezdrôtové pripojenie myši k zariadeniam zabezpečí USB adaptér pracujúci na frekvencii 2,4 GHz. I dlhšie herné maratóny zvládnete vďaka batérii s vysokou výdržou, na nabíjanie ktorej poslúži 2,1 m kábel s kvalitným opletením a USB rozhraním.

Razer Synapse 3 (Beta)

Pokročilé nastavovanie myši umožní podpora technológie Razer Synapse 3 (Beta). Tento intuitívny proprietárny softvér vám poskytne možnosť nastavenia na princípe cloudu, takže po pripojení k internetu budete môcť všetky nastavenia a preferované konfigurácie ukladať a následne k nim jednoducho pristupovať. Budete môcť taktiež nastaviť svetelné efekty Razer Chroma a ich synchronizáciu naprieč zariadeniami, ktoré túto funkciu podporujú. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá, čierna
Šírka: 71 mm
Výška: 38 mm
Hmotnosť: 111 g
Hĺbka: 117 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: USB nano prijímač

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 24 hod.

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ01-02570100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore