Razer Mamba + Firefly HyperFlux

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %

Rozhranie: USB, Typ použitia: herné, Prevedenie: Bezdrôtové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi, Programovat.tlačidlá myši: Áno, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie,


Cena 229,00 €

Zľava 15 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Set bezdrôtovej myši a hernej podložky Razer Mamba & Firefly HyperFlux ponúkne slobodu a maximálny komfort pri používaní. Pracuje s prenosom energie technológiou indukcie, vďaka čomu nie je potrebné meniť batérie v myši a ani ju nabíjať. Myš je vybavená 5G optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením až do 16 000 DPI, rýchlosťou 450 IPS, zrýchlením 50 G, 1000 Hz Ultrapolling, 9 programovateľnými tlačidlami, vstavanou pamäťou pre 5 profilov a RGB podsvietením Razer Chroma. K zariadeniam sa pripojí pomocou 2,4GHz USB prijímača. Podložka s nastaviteľným RGB podsvietením disponuje dvoma vymeniteľnými povrchmi (tvrdým a mäkkým) a je napájaná USB káblom.

Technológia Razer HyperFlux

Set bezdrôtovej myši a hernej podložky Razer Mamba & Firefly Hyperflux predstavuje novú generáciu bezdrôtového hrania. Technológia Razer HyperFlux umožní pomocou indukcie prenos energie z podložky priamo na myš, vďaka čomu už nie je potrebné meniť batérie a ani myš nabíjať. Výsledkom je vysoký komfort pri používaní.

Bezdrôtová herná myš, ktorú netreba nabíjať

Herná myš Razer Mamba ponúkne hráčovi precíznu presnosť vďaka optickému snímaču Razer 5G Advanced Optical Sensor s nastaviteľným rozlíšením až 16 000 DPI. Dokonalú atmosféru počas hrania zabezpečí RGB podsvietenie Razer Chroma so 16,8 miliónmi farieb, ktoré si jednoducho prispôsobíte v softvéri Razer Synapse 3. Myš je navyše vybavená 9 programovateľnými tlačidlami a mechanickými spínačmi hlavných tlačidiel, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a životnosťou až 50 miliónov kliknutí.

Herná podložka Razer Firefly

Herná podložka pod myš Razer Firefly s technológiou Razer HyperFlux zaistí plynulý pohyb myši a presné snímanie pohyb. Disponuje 2 povrchmi – mäkkým a tvrdým, ktoré je možné podľa potreby a herných preferencií jednoducho meniť. Spodná vrstva z gumy zabezpečí vysokú stabilitu pri hraní. Podložka disponuje nastaviteľným RGB podsvietením Chroma. Napájanie zabezpečí USB kábel.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ použitia herné
Prevedenie Bezdrôtové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Mamba + Firefly HyperFlux

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené