Razer Naga Pro čierna

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herná myš Razer Naga Pro v čiernom vyhotovení disponuje RGB podsvietením Razer Chroma, 3 vymeniteľnými bočnými doskami, optickými spínačmi Razer a až 20 programovateľnými tlačidlami, ktorých funkcie nastavíte v softvéry Razer Synapse 3. Vaše úpravy môžete uložiť do vstavanej pamäte. Presné zaznamenanie pohybu zabezpečí optický senzor Razer Focus+ s citlivosťou 20000 dpi. Myš napája integrovaná batéria. K počítaču ju pripojíte USB káblom Razer Speedflex aj bezdrôtovými technológiami Bluetooth a HyperSpeed.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Možnosti pripojenia

Herná myš Razer Naga Pro disponuje bezdrôtovou technológiou HyperSpeed, ktorá sa vyznačuje až o 25 % vyššou rýchlosťou prenosu ako ostatné dostupné bezdrôtové technológie. Vychutnáte si tak jedinečný herný zážitok s nižšou latenciou a plynulým prepínaním frekvencií. Myš tiež pripojíte pomocou Bluetooth alebo cez USB kábel Razer Speedflex, ktorý slúži aj na nabíjanie vstavanej batérie.

Tri vymeniteľné bočné dosky

Táto modulárna myš je dodávaná s 3 typmi bočných dosiek, ktoré sa pripevňujú pomocou magnetov. 12, 6 a 2 tlačidlové rozloženie je navrhnuté tak, aby vám pomohlo prispôsobiť sa rôznym žánrom. 

Programovateľné tlačidlá

K dispozícii môžete mať až 20 programovateľných tlačidiel, ku ktorým pomocou softvéru Razer Synapse 3 priradíte klávesové skratky alebo makrá. Vaše nastavenia uložíte do vstavanej pamäte. Nechýba ani pokročilá funkcia Razer Hypershift. Tá zdvojnásobí vaše vstupy pomocou sekundárneho profilu tlačidla. 

Snímač Razer Focus+

Vylepšený snímač Razer Focus+ má rozlíšenie až 20000 dpi, takže dokáže zaznamenať aj ten najjemnejší pohyb. Senzor je vybavený inteligentným sledovaním, ktoré mu umožní automatickú kalibráciu na rôznych povrchoch, čím sa zabezpečí, že presnosť snímania pohybu zostane konzistentná.

Optické spínače Razer

Optické spínače Razer, ktorými je myš vybavená, využívajú infračervený lúč svetla na registráciu každého kliknutia a aktivujú sa s 0,2 milisekundovou dobou odozvy. Táto forma ovládania odstraňuje potrebu oneskorenia odrazu a dáva vám lepšiu kontrolu a bezchybné prevedenie. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: Bluetooth
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 20000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 75 mm
Výška: 43 mm
Hmotnosť: 199 g
Hĺbka: 119 mm

Batérie

Typ batérie: integrovaná

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 20000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ01-03420100-R3G1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore