Razer Nari Ultimate pre Xbox One

Zľava 9 %
Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 108 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno,


Cena 199,00 €

Zľava 9% z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Razer Nari Ultimate v čierno-zelenom vyhotovení je určený pre pripojenie k hernej konzole Xbox One. Disponuje hliníkovým hlavovým mostom s nastaviteľnou čelenkou a náušníkmi, ktoré tvorí vysoko hustá pena kombinovaná s chladivým gélom. Tie sú potiahnuté kvalitnou kožou. Podmanivý 360° priestorový zvuk zabezpečia 50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz a impedanciou 32 ohmov spolu s technológiou Windows Sonic . O ešte hlbšie ponorenie do hry sa postará technológia Razer HyperSense. K dispozícii je tiež integrovaný mikrofón a ovládanie hlasitosti. Headset je kompatibilný s hernou konzolou s Xbox One/Xbox One S/Xbox One X, ku ktorej sa pripojí priamo. Pre pripojenie k PC s Windows 10 je potrebný adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia.

Razer HyperSense 

Razer Nari Ultimate je vybavený technológiou Razer HyperSense, ktorá spracuje audio signály a haptický ovládač L5, vyvinutý spoločnosťou Lofelt, umiestnený v každom slúchadle, premení zvuk na vibračnú odozvu s vysokým rozlíšením. Tá v reálnom čase napodobňuje dianie v hre. Pocítite tak, ako vám nad hlavami prelietajú lietadlá, čím dosiahnete ešte intenzívnejší zážitok z hrania.

Pohodlie pri dlhodobom hraní

Razer Nari Ultimate je navrhnutý tak, aby vám poskytol pohodlie aj pri dlhodobom hraní. Stabilitu zabezpečí hliníkový hlavový most s nastaviteľnou polstrovanou čelenkou. Náušníky potiahnuté kožou a vyplnené hustou penou v kombinácii s chladivým gélom sa postarajú o dobrú zvukovú izoláciu. Tiež zabránia nadbytočnému hromadeniu tepla.  

Priame pripojenie

Herný headset sa dokáže pripojiť priamo k vašej konzole Xbox One a tak nepotrebuje bezdrôtové príjimače a ani komplikované nastavenia. Pre pripojenie k PC s OS Windows 10 je potrebný adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia.

Razer Nari Ultimate pre Xbox One

 • 50 mm neodymové meniče
 • Frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedancia: 32Ω @1 kHz
 • Citlivosť: 108 dB @1 kHz
 • Jednosmerový mikrofón
 • Frekvenčný rozsah mikrofónu: 100 Hz – 10 kHz
 • Odstup signál/šum: > 60 dB
 • Citlivosť mikrofónu: -54 ± 3 dB @1 kHz
 • Pripojenie: priamo ku konzole Xbox One/pomocou adaptéru k PC s Windows 10 (adaptér nieje súčasťou balenia)
 • Dosah: 10 m
 • Napájaný integrovanou batériou s výdržou 6 hodín s HyperSense/20 hodín bez HyperSense

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 108 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Nari Ultimate pre Xbox One

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené