Razer Ornata Chroma

Zobraziť


Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: MAC OS X, Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 99,90 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Herná klávesnica Razer Ornata Chroma (US Layout) je vďaka svojej konštrukcii určená tak na adrenalínové herné zážitky ako i na písanie dlhších textov. Hybridná klávesnica v sebe spája prednosti mechanických a membránových klávesov, čoho výsledkom je príjemná a rýchla hmatová odozva pri hraní hier či písaní. Vyznačuje sa RGB podsvietením Razer Chroma s možnosťou konfigurácie, ktoré sa postará o tú správnu hernú atmosféru. Je vybavená odnímateľnou opierkou zápästia, ktorá zabezpečí vysokú úroveň komfortu i pri herných maratónoch. Výhodou je podpora funkcie anti-ghosting až pre 10 naraz stlačených tlačidiel. K zariadeniam sa pripája prostredníctvom kábla s USB konektorom.

Dômyselne zostavená konštrukcia kláves

Herná klávesnica Razer Ornata Chroma v sebe vďaka jedinečnej technológii RAZER™ MECHA-MEMBRANE kombinuje výhody membránových i mechanických kláves. Gumová membrána zaistí mäkké stlačenie kláves, pričom kovová západka potvrdí stlačenie cvaknutím, čím sa docieli rýchla reakcia na každý dotyk. Umožní tak rýchle a efektívne ovládanie pre každú kľúčovú akciu vo vašej obľúbenej hre.

Všetko pre dosiahnutie víťazstva

Vychutnajte si jedno víťazstvo za druhým, zásluhou dokonalej kontrole nad dianím v hre, ktorú vám poskytne hybridná klávesnica. Možnosť programovateľných kláves vrátane možnosti on-the-fly záznamu makier zabezpečí konfiguráciu presne podľa požiadaviek herného titulu, čím sa optimalizuje aj váš výkon a nasadenie. Podpora funkcie anti-ghosting sa postará o rozoznanie až 10 naraz stlačených kláves, čo z nej robí ozaj výkonný herný nástroj, ktorý vás pri herných akciách nesklame.

RGB podsvietenie

Nechajte sa ohromiť novým rozmerom herného zážitku, ktorý vám poskytne nastaviteľné RGB podsvietenie kláves Razer Chroma. Nielenže zjednoduší ovládanie pri zhoršených svetelných podmienkách, ale jeho farebné schémy vytvoria pôsobivé svetelné efekty. Všetko je možné jednoducho nastaviť prostredníctvom softvéru Razer Synapse, v ktorom si budete môcť vybrať z už prednastavených schém, alebo vytvoriť vlastné.

Pohodlné používanie

Aby bolo užívanie čo najpohodlnejšie, bola klávesnica vybavená odnímateľnou opierkou na zápästie, ktorá sa k nej pripája pomocou magnetického mechanizmu. Bez ohľadu na to, aké intenzívne a dlhé sú vaše herné maratóny, vždy vám bude poskytnutá vysoká úroveň komfortu. Nechajte sa vtiahnuť do deja a prevezmite nad ním kontrolu prostredníctvom špecialneho rozloženia kláves, ktoré zaistí plynulé kĺzanie prstov po klávesnici s istotou, že vždy trafíte ten správny kláves.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS MAC OS X, Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Razer Ornata Chroma

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslav

6. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéIvan

29. 7. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Je to rýchla mechanická klávesnica vhodná na hry.
 • Klávesnica po anglicky.

Doporučujem túto mechanickú klávesnicu, určenú hlavne na hry.


Jozef Cervený

21. 5. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Klávesnica je absolútne super dizajnovo, funkčne aj po všetkých stránkach. Som veľmi spokojný