Razer Pro Click biela

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová optická myš Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1) je v elegantnom bielom prevedení. Prináša nielen kvalitné technologické spracovanie, ale taktiež ergonómiu s ohľadom na maximálne pohodlie pri práci. Skvelé odozvy pri používaní zaručí optický senzor s rozlíšením až 16000 DPI. Mechanické spínače disponujú nielen kvalitou, ale aj dlhou životnosťou 50 miliónov kliknutí. Na ovládanie slúži 8 programovateľných tlačítok. Bezdrôtovú konektivitu so zariadeniami zaistí USB prijímač a Bluetooth. Použiť taktiež môžete kábel s micro USB konektorom, ktorý rovnako slúži aj na nabíjanie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Logitech MX Master 3 grafitová Logitech MX Master 3 grafitová

Tento produkt má do konca týždňa naystrovskú cenu!

5 (4)

Logitech MX Master 3 je špičková bezdrôtová myš určená pre všetkých náročných užívateľov, ktorí trávia veľa času prácou na počítači. Svojim bezchybným vzhľadom, inovatívnym ovládaním a mnohými funkciami si okamžite získa vaše sympatie. Je anatomicky tvarovaná, vďaka čomu je používanie i ovládanie veľmi pohodlné. Určená je pre pravákov. Disponuje 7 tlačidlami a 2 rolovacími kolieskami. Štýlové tmavo-sivé prevedenie dokonale vynikne na každom pracovnom stole. Používanie až na troch počítačoch umožňuje Logitech Flow softvér, vďaka ktorému viete presúvať obsah medzi nimi. Medzi hlavné prednosti bez pochýb patrí kvalitný a presný laserový senzor, rozlíšenie 4000dpi či dlhá až 1680 hod. životnosť batérie. Myš sa nabíja pomocou USB-C kábla s podporou rýchleho nabíjania.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Typ použitia: Klasická
  • Prevedenie: Bezdrôtové

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navrhnutá pre maximálny komfort pri práci

Bezdrôtová optická myš Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1) v bielom prevedení je jedinečným kúskom zo série zariadení Razer. Prináša mnoho skvelých vlastností. Okrem kvalitnej technologickej výbavy treba spomenúť taktiež tvar a spracovanie. Na jej vytvorení spolupracovala dizajnérska firma Humanscale, ktorá sa zameriava na ergonómiu produktov s ohľadom na maximálny komfort a zdravie pri pracovnom nasadení. Vďaka tomu je práca s myšou pohodlná a praktická. Navyše, jej biele prevedenie pôsobí elegantne a hodí sa tak do každého prostredia. 

Skvelý výkon a možnosti využitia

Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1) je poháňaná optickým 5G senzorom, ktorý dosahuje rozlíšenie až 16000 DPI. Vďaka nemu bude každé pracovné nasadenie nielen rýchle, ale taktiež si môžete rozlíšenie prispôsobiť presne podľa toho, na čo budete myš práve potrebovať. Na ovládanie vám poslúži 8 programovateľných tlačítok. Myš s mechanickými spínačmi hravo zvládne aj náročné používanie. Tie disponujú kvalitou, odolnosťou a životnosťou až 50 miliónov kliknutí. Hoci špecifikácia Razer Pro Click ju popisuje ako ideálne zariadenie na prácu, neznamená to, že si s ňou nezahráte hry. Myš poslúži aj na občasné herné účely.

Konektivita so zariadeniami 

Bezdrôtové pripojenie hneď zaistia 2 technológie. 2,4GHz USB prijímač, ktorý sa nachádza v spodnej časti a Bluetooth, pomocou ktorého spárujete Razer Pro Click až so 4 zariadeniami (PC, notebook, tablet s androidom a televíziou). Na nabíjanie slúži kábel s micro USB konektorom, ktorý využijete aj pri drôtovom pripojení myši. Výdrž na jedno nabitie je:

  • až 200 hodín s USB prijímačom
  • až 400 hodín s Bluetooth pripojením

Konfiguráciu myši, nastavenie rozlíšenia, funkcií tlačítok a ďalších jej vlastností vykonáte pomocou dostupného softvéru Razer Synapse 3.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Batérie

Typ batérie: integrovaná

Konektivita

Rozhranie: USB
Dĺžka kábla: 1,3 m

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ01-02990100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore