Razer Kraken X

Cena:
54,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Herný headset Razer Kraken X prinesie do vašich uší čistý a kvalitný zvuk. Vyznačuje sa čiernym dizajnom. Jeho frekvenčný rozsah tvorí 12 Hz až 28 kHz, impedancia 32 ohmov a citlivosť 109 dB. Náhlavné slúchadlá disponujú nastaviteľným hlavovým mostom s čalúnením a mäkkými vankúšikmi, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie počas celej hry. Komunikáciu so spoluhráčmi zabezpečuje nastaviteľný mikrofón s redukciou šumu a zvukov pozadia. Headset pripojíte prostredníctvom 1,3m káblu s 3,5mm audio konektorom.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 8 %
Popis produktu

Ultra ľahký komfort

Čo keby sme vám povedali, že je možné zažiť úplne ponorenie do hry bez toho, aby ste cítili, že máte na hlave ťažký headset ? Dajte si na hlavu Razer Kraken X. Ultra ľahké slúchadlá vážia len 250g a zároveň poskytujú 7.1 priestorový zvuk, Posaďte sa a hrajte celé hodiny – vaše herné maratóny majú byť hračkou.

 

Čistý zvuk

Herný headset je vybavený softvérom 7.1 priestorového zvuku, vďaka ktorému môžete pri hraní zažiť presný pôžitok zo zvuku. Jednoducho zistíte odkiaľ prichádza nepriateľ, výbuch či spoluhráč. Budete pripravený vtrhnúť do prestrelky. Razer Kraken X s vlastnými 40 mm meničmi vytvára jasný a vyvážený zvuk z búrlivých explózii vo vojne a jemných stopách v tajných operáciách.

 

Ergonomické prevedenie

Konštrukcia slúchadiel bola vyrobená s ľahkým tvarovaným nastavením pre takmer beztiažový pocit na hlave. Pamäťová pena a priedušné kanály prinášajú ideálny komfort a zvukovú izoláciu. Mäkká čelenka znižuje tlak na hlavu, čím zabraňuje rýchlej únave. Nastaviteľná veľkosť hlavového mostu vytvára pevný úchop hlavy a zároveň pohodlie.

 

Komunikácia so spoluhráčmi

Flexibilný a ohybný mikrofón využíva kadioidný vzor, ktorý zaznamenáva zvuk z oblasti, ktorá sa zameriava na ústa. To pomáha zachytiť váš hlas s jasnosťou a zároveň potlačiť hluk pozadia. Tlačidlo na stlmenie mikrofónu a nastavenie hlasitosti sú ľahko prístupné pod ľavým slúchadlom pre rýchle a pohodlné ovládanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 109 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 160 mm
Výška: 210 mm
Hmotnosť: 250 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000
Citlivosť: 109 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,3 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ04-02890100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore