Razer Ripsaw HD Game Capture strihová karta

  • Doprava zadarmo

Rozhranie: USB, Typ príslušenstva: Strihová karta, Prevedenie: Káblové, Pre zariadenia: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch,


Cena 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Strihová karta Razer Ripsaw HD Game Capture v čiernom prevedení je určená na záznam videa počas streamovania. Video zaznamenáva s nízkou latenciou v rozlíšení Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu. Maximálne podporované rozlíšenie je 4K (2160p pri 60 snímkach za sekundu). Jednoduché nastavenie a používanie umožňuje funkcia Plug and Play. V rozhraní strihovej karty Razer Ripsaw HD Game Capture sa nachádza port 2x HDMI (vstup, výstup), USB 3.0-C, 3,5mm jack pre mikrofón a aux in. Kompatibilná je s platformami PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Určená pre kvalitné záznamy

Strihová karta Razer Ripsaw HD Game Capture v čiernom prevedení zabezpečuje plynulý záznam videa počas streamovania. Kvalita videa je v rozlíšení Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu. Podporované je taktiež rozlíšenie 4K (2160p pri 60 snímkach za sekundu). 

Jednoduché pripojenie

Rýchle nastavenie a používanie umožňuje funkcia Plug and Play. Po pripojení strihovej karty k zariadeniu ju môžete začať používať. Kompatibilná je s platformami PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Rozhranie

V rozhraní strihovej karty Razer Ripsaw HD Game Capture sa nachádzajú porty 2x HDMI (vstup, výstup), USB 3.0-C, 3,5mm jack pre mikrofón a aux in.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ príslušenstva Strihová karta
Prevedenie Káblové
Pre zariadenia PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Ripsaw HD Game Capture strihová karta

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené