Razer Thresher 7.1 pre PS4


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000 Hz, Citlivosť: 105 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno,


Cena 169,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 179,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový headset RAZER THRESHER 7.1 pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 vás vtiahne do herného sveta. V pevnom prevedení čiernej farby s modrým akcentom disponuje mäkkými náušníkmi a nastaviteľnou čelenkou pre dokonalé pohodlie. 50 mm meniče vám sprostredkujú vyvážený 7.1 priestorový zvuk. Súčasťou je vysúvací mikrofón vhodný na herné chaty, ktoré headset plne podporuje. Integrovaná batéria sa vyznačuje výdržou na jedno nabitie až 16 hodín. Ku hernej konzole a počítaču pripojíte slúchadlá prostredníctvom USB prijímača s 2,4 GHz bezdrôtovou technológiou, ktorá zaistí prenos bez straty na kvalite a dosah až 12 m.

Kvalita, presnosť a komfort 

Herný headset RAZER THRESHER 7.1 pre PS4 bol navrhnutý tak, aby bolo používanie pohodlné aj počas herných maratónoch. Pevná konštrukcia vyrobená z ľahkého kovu disponuje nastaviteľnou čelenkou, vďaka ktorej si jej veľkosť upravíte presne podľa vašich potrieb. Mäkké náušníky z pamäťovej peny potiahnuté umelou kožou sa prispôsobia tvaru vašich uší, netlačia a tak si môžete vychutnať aj dlhšie hranie bez nepríjemného pocitu z nosenia. Herný účel podčiarkuje štýlové prevedenie v čiernej farbe s modrými akcentom a logom na náušníku. 

Podmanivý 7.1 priestorový zvuk

Staňte sa súčasťou hry, vďaka realistickému akustickému podaniu, ktoré vás vtiahne priamo do jej deja. Prostredníctvom ohromujúceho 7.1 priestorového zvuku začujete každý pohyb nepriateľa s maximálnou presnosťou, čo vám pred ním zaistí náskok. Realistický zvuk s potlačením šumu oceníte najmä pri zvukových efektoch hry, ako sú svištiace strely v bojových scénach, či ohlušujúce vrčanie motorov v závodných herných tituloch. 

Bezdrôtové pripojenie

S herným headsetom RAZER THRESHER 7.1 zabudnite na zamotané káble, ktoré by vám len bránili v dosiahnutiu víťazstva. Pokročilá 2,4 GHz bezdrôtová technológia umožní bezproblémové pripojenie headsetu k hernej konzole Sony PlayStation 4 a počítaču do vzdialenosti 12 metrov. Pre rýchle ovládanie je zariadenie vybavené ovládacími prvkami na spodnej strane oboch náušníkov, pomocou ktorých jednoducho nastavíte hlasitosť a mikrofón, či stlmite zvuk.

Mikrofón

K dispozícii je taktiež vysúvací mikrofón, ktorý vám poskytne možnosť komunikovať so spoluhráčmi. Dokonca aj v náročných prostrediach bude prenos zvuku kvalitný a vaše povely na druhej strane podané jasne a zreteľne. Či už streamujete videá, počúvate vašu obľúbenú hudbu, alebo si užívate herný maratón, headset vám dopraje výdrž až 16 hodín na jedno nabitie. Prednosťou je predovšetkým plná podpora herných hlasových chatov

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 12-28000 Hz
Citlivosť 105 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Thresher 7.1 pre PS4

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené