Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pevný a odolný dizajn

Slúchadlá herného setu Razer Tiamat 7.1 V2 prichádzajú v kompaktnom prevedení čiernej farby, ktoré zaisťuje komfort pri ich nosení. Robustná konštrukcia s polstrovanými koženkovými náušnikmi padne na hlavu každého herného nadšenca vďaka nastaviteľnému náhlavnému oblúku. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ich pevnosť, odolnosť a ľahkosť. Zaisťujú vysoké pohodlie bez nepríjemného pocitu a bolesti uší aj počas dlhších herných akcií, ktoré si ich zásluhou naplno vychutnáte.

Kvalitné technické parametre

Pripravte sa na krištáľovo čistý zvuk, ktorý vás očarí výraznými výškami a hlbokými basmi vďaka 5 neodymovým zvukovým meničom v každom slúchadle. Každé slúchadlo je vybavené samostatným subwooferom, ktorý vám zaistí intenzívny zvukový zážitok tak pri hraní hier ako aj pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. S frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz bude hranie akčných hier obohatené o nové rozmery a vy sa naplno ponoríte do herného deja. Vďaka citlivosti až 116 ± 3 dB a impedancii 32 ohm je hlasitosť primeraná pre rôzne typy zariadení, ku ktorým headset pripojíte pomocou 3,5 mm audio jacku.

Zvuk, ktorý vás pohltí

Nechajte sa vťiahnúť do hry prostredníctvom kvalitného 7.1 priestorového zvuku. Vďaka nemu budete počuť každý nepatrný pohyb nepriateľa ešte predtým než ho uvidíte. Zásluhou vylepšenej technológie pridá hre na dynamickosti a autentickosti, čo oceníte pri rôznych herných žánroch. Zvuk si môžete vyladiť a optimalizovať presne podľa vašich požiadavok prostredníctvom softvéru Synapse, ktorý umožňuje zvuk ľubovoľne konfigurovať a pridávať do neho efekty.

Nový rozmer hrania

Za pomoci priloženej jednotky pre ovládanie zvuku budete môcť ovládať všetky aspekty zvuku, ako hlasitosť, prepínanie medzi zariadeniami a hĺbku priestorového zvuku. Nový rozmer hrania vám prináša headset vďaka funkcii osvetlenia Razer Chroma, ktorá ponúka množstvo nakonfigurovaných svetelných efektov a profilov podsvietenia, ktoré pracujú s 16,8 miliónov farieb.

Mikrofón určený pre jednoduchú komunikáciu

Pri hraní hier môžete komunikovať so svojimi spoluhráčmi pomocou integrovaného mikrofónu. Ten využíva špeciálne algoritmy, ktoré sa postarajú o maximálnu kvalitu zvuku bez nežiadúceho skreslenia. Minimalizujú šum, rozširujú frekvenčný rozsah a zvyšujú citlivosť. Tak budete môcť rozdávať rozkazy bez strachu, že ich váš spoluhráč na druhej strane prepočuje alebo im zle porozumie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 118 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 170 mm
Výška: 300 mm
Hmotnosť: 320 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 118 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,3 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: RZ04-02070100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore