Razer Viper Ultimate + nabíjacia stanica

Cena:
169,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herná myš Razer Viper Ultimate so symetrickým tvarom disponuje Razer Chroma RGB podsvietením, 8 programovateľnými tlačidlami a optickými spínačmi Razer Optical Mouse, ktoré majú výdrž až 70 miliónov stlačení. Presné snímanie pohybu zabezpečí optický senzor Razer Focus+ s rozlíšením 20000 dpi. Všetky nastavenia urobíte v softvéri Razer Synapse 3 a môžete si ich uložiť do vstavanej pamäte alebo na cloud. Pripojenie aj napájanie batérie s výdržou do 70 hodín (bez podsvietenia) má na starosti 1,8 metrový kábel s USB konektorom. Využiť môžete aj bezdrôtovú technológiu Razer HyperSpeed.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtová herná myš Razer Basilisk Ultimate čiernej farby určená pre pravákov disponuje optickým snímačom Razer Focus+ s nastaviteľným rozlíšením až 20 000 DPI, rýchlosťou snímania 650 IPS a akceleráciou 50G. Je vybavená 11 programovateľnými tlačidlami RGB podsvietením Razer Chroma, zabudovanou pamäťou pre 5 profilov a možnosťou nastavenia odporu rolovacieho kolieska. Rýchle a spoľahlivé pripojenie umožní adaptér s bezdrôtovou technológiou HyperSpeed, alebo klasický USB kábel s dĺžkou 1,8 m. Myš je napájaná zabudovanou batériou s výdržou až 100 hodín hrania (bez RGB podsvietenia), pričom súčasťou balenia je tiež dokovacia stanica.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Typ použitia: herné
  • Prevedenie: Bezdrôtové

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Plne nastaviteľná

Herná myš Razer Viper Ultimate s hmotnosťou iba 74 g disponuje Razer Chroma RGB podsvietením a 8 programovateľnými tlačidlami, ktorú sú plne upraviteľné prostredníctvom softvéru Razer Synapse 3. Všetky vaše preferencie usporiadate do profilov a uložíte ich do vstavanej pamäte myši a na cloud (4+1). 

Optický senzor Razer Focus+ a spínače Razer Optical Mouse

Vylepšený optický senzor Razer Focus+ ponúka 20000 dpi s 99,6 % presnosťou rozlíšenia. Vďaka inteligentnému sledovaniu sa snímač dokáže automaticky kalibrovať na rôznych povrchoch. Optické spínače Razer Optical Mouse s výdržou 70 miliónov kliknutí využívajú na zaznamenanie stlačenia infračervený svetelný lúč, takže doba odozvy je znížená na 0,2 milisekundy.

Pripojenie a napájanie

Bezdrôtové pripojenie Razer HyperSpeed poskytuje o 25 % rýchlejší prenos dát medzi myšou a počítačom ako iné dostupné bezdrôtové technológie. Každú milisekundu prehľadáva všetky dostupné kanály a automatický prepína na ten, ktorý je najmenej vyťažený, aby bol zabezpečené bezproblémové a stabilné spojenie. K dispozícii je tiež pripojenie pomocou 1,8 metrového kábla s USB konektorom, ktorý využijete aj na nabitie batérie s výdržou do 70 hodín (bez podsvietenia).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 20000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 66 mm
Výška: 38 mm
Hmotnosť: 74 g
Hĺbka: 127 mm

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 70 hod.

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 20000 dpi
Doba odozvy: 0,2 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Áno

Ostatné

Kód produktu: RZ01-03050100-R3G1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore