Razer Wolverine pre Xbox One

Cena:
179,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Herný ovládač Razer Wolverine Ultimate v čiernej farbe je vhodný pre herné konzoly Xbox One a počítače. Vďaka jeho prevedeniu, ho môžete jednoducho prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Disponuje osvetlením Razer Chroma, ktoré mu dodá jedinečný dizajn. Ergonomický tvar skvele padne do ruky a používa sa pohodlne. Pre optimálne hranie je vybavený sadou vymeniteľných tlačidiel, ktoré môžete premiestňovať. Ovládanie pomocou ovládača je jednoduché a intuitívne. Jeho funkcie si môžete nastaviť vďaka špeciálnemu softvéru Razer Synapse. Každý jeden pohyb, krok či funkciu budete mať pod kontrolou.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Prispôsobiteľnosť

Tento ovládač  Razer Wolverine Ultimate bol navrhnutý aby vyhovoval všetkým hráčom. Jeho optimálny ergonomický tvar sa postará o pohodlné hranie aj po dlhých hodinách a vďaka výmenným súčiastkam zaručuje prispôsobenie rukám každého hráča a jeho hernému štýlu. K tejto výbave pridali aj osvetlenie Razer Chroma a sadu prepínateľných tlačidiel a spúšťačov. Vo výsledku si môžete poskladať ovládač  Razer Wolverine Ultimate podľa vašich požiadaviek.

Kvalitná výbava

Vo vrchnej časti ovládača  Razer Wolverine Ultimate nájdete štvoricu tlačidiel, ktorými môžete zregulovať hlasitosť alebo jednoducho vypnúť mikrofón. Funkcie sú navyše prispôsobiteľné a to vďaka špeciálnej verzii softvéru Razer Synapse. Jednotlivé tlačidlá môžete premapovať a priradiť im iné funkcie, ktoré chcete používať. Funkcia Remapping je k dispozícií v režime Razer Synapse pre Xbox, umožní ovládať techniku vyššou úrovňou ako je pohyb a zameriavanie pomocou oboch palcov.

Osvetlenie

Pre jedinečný dizajn herného ovládača  Razer Wolverine Ultimate slúži aj RGB podsvietenie, ktoré môžete vďaka aplikácií Razer Synapse celkom prispôsobiť vašim požiadavkám. Vyberte si zo širokej škály svetelných efektov a zaujímavých profilov Razer Chroma. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: Xbox One

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Pre zariadenia: Xbox One

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 150 mm
Výška: 30 mm
Hmotnosť: 100 g
Hrúbka: 30 mm

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: RZ06-02250100-R3M1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore