Recyklácia kapsúl Nespresso

Recyklácia kapsúl Nespresso

Buďte ohľaduplný k životnému prostrediu a recyklujte svoje kapsuly. Vyhodiť použité kapsuly Nespresso vrátane kávovej usadeniny do recyklačného vrecka je také jednoduché. Využite recyklačný program Nespresso a pomôžte dať kapsulám druhý život.

Prečo je hliník ako materiál dôležitý pre Nespresso

Nespresso kapsuly sú vyrobené z hliníka, materiálu, ktorý poskytuje úplnú ochranu čerstvosti a arómy Nespresso káv a zároveň môže byť opakovane recyklovaný bez toho aby stratil niektorú zo svojich vlastností. Po spracovaní ho možno použiť na výrobu veľkého množstva nových produktov od bicyklov až po súčiastky do motorov.
 


"Kvalita kávy, ktorú ponúkame našim zákazníkom, je pre nás na prvom mieste. Aby sme boli schopní garantovať najvyššiu kvalitu kávy a jej čerstvosť, používame na jej balenie hliníkové kapsuly, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá. Hliník je obalový materiál, ktorý je bežne používaný v potravinárskom priemysle, a zároveň je 100 % recyklovateľný. Téma recyklácie hliníka nám nie je ľahostajná. Obraciame sa preto na zákazníkov, aby sa do recyklácie aktívne zapojili."

Manažérka NESPRESSO Clubu Lucie Chrástecká


Recyklovať použité kapsuly môžete rôznymi spôsobmiViac informácií o recyklácii nájdete tu.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.