Red Dead Redemption 2 - PS4 hra

Cena:
54,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Hra Red Dead Redemption 2 určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku v anglickej lokalizácii. Po neúspešnej lúpeži v meste Blackwater musí gang Van der Linde, ku ktorému patrí aj hlavný hrdina Arthur Morgan, utiecť a putovať rozsiahlou krajinou, pretože v pätách majú federálnych agentov a lovcov odmien. Aby ste prežili, musíte s členmi gangu vykrádať banky, prepadať dostavníky alebo vlaky a loviť voľne žijúcu zver. Z úlovkov získate mäso a ďalšie suroviny, ktoré predáte u obchodníkov.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 21 %
Popis produktu

Red Dead Redemtion 2

Hra Red Dead Redemption 2 vás zavedie do Ameriky v roku 1899, kedy sa obdobie divokého západu chýli ku koncu. Po neúspešnej lúpeži v meste Blackwater sú Arthur Morgan a gang Van der Linde nútení utiecť. V pätách majú federálnych agentov aj lovcov odmien. Ak chcú prežiť, musia lúpiť, kradnúť a prebojovať sa nebezpečným americkým vnútrozemím.

Gang Van der Linde

Gang pod vedením charizmatického a idealistického Holanďana Van der Linde tvoria zločinci a odpadlíci, ktorí sa rozhodli, že budú žiť mimo zákon. S členmi gangu môžete komunikovať a pomáhať im s úlohami ako sú vykrádanie bánk, prepadávanie dostavníkov a vlakov alebo lovenie rýb a zvierat. Vaše rozhodnutia a činy nebudú ovplyvňovať len vzťahy v gangu, ale aj v celom svete.

 

Mestá a pohraničie

V rozsiahlom otvorenom svete, ktorý sa tiahne od lesov West Elizabeth k horám Ambarino a od pláni New Hanover k bažinám Lemoyne sú rozmiestnené osady, mestečka a mestá, ako sú Valentine, ktoré je známe pre dražby dobytka, banícke mestečko Annesburg, mesto Saint Denis, osada pod Mount Hagen, mestečko Rhodes, Strawberry a osada Lagras.

Voľne žijúce zvieratá

Rozmanité biotopy s meniacim sa podnebím obýva približne 200 druhov zvierat, vtákov a rýb. Tie majú unikátne správanie, ktoré je ovplyvnené ich životným prostredím. V hre stretnete jelene a bizóny putujúce vo veľkých stádach, zvieratá živiace sa zdochlinami s dobre vyvinutým čuchom, lososy skákajúce proti prúdu, vlkov útočiacich vo svorke, husi lietajúce v pevných formáciách aj dravé vtáky. Tí všetci sú súčasťou komplexného ekosystému a preto musia neustále bojovať o prežitie.

Lov a rybolov

Základné zručnosti pre prežitie v divočine sú lov a rybolov. Vďaka nim si zabezpečíte potravu, materiály a zdroj príjmu. V riekach, jazerách a potokoch sa nachádza obrovské množstvo rýb. Ak chcete byť úspešný pri ich love musíte použiť vhodnú návnadu. Poľovačka je zameraná na trpezlivosť. K sledovanému zvieraťu sa musíte priblížiť proti vetru. Výber zbrane a umiestnenie zranenia ovplyvňuje kvalitu a cenu mäsa aj kožušín. 

Kone

V hre nájdete 19 plemien koní. Každé z nich má odlišnú ovládateľnosť aj vlastnosti. Kone môžete chytať vo voľnej prírode alebo zakúpiť v stajniach. Kôň je váš stály spoločník. Budete na neho spoliehať rovnako ako na členov gangu. Tým, že ho ošetrujete a zabezpečíte mu dobré krmivo, zlepšíte jeho vytrvalosť, výkonnosť aj ovládateľnosť. V sedle môžete skladovať zbrane, oblečenie, masky aj klobúky. K nemu tiež pripevníte drobnú korisť. Väčšiu ulovenú zver prehodíte cez chrbát koňa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5026555423052

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore