Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Herné kreslo Red Fighter 1 sa vyznačuje ergonomickým prevedením s tvrdou výplňou a vysokokvalitným poťahom z PU kože a PVC. Počas hrania vám prinesie skvelú oporu pre každú časť vášho tela. K dispozícii ponúka rozličné nastavenia výšky a uhlov pre pohodlné používanie pri dlhodobom hraní. Nastavte si podrúčky, výšku sedadla alebo sklon operadla presne podľa vašich požiadaviek.

Nastaviteľný sklon operadla

Sklon operadla je možné nastaviť až do uhla 180 stupňov s možnosťou aretácie. Vždy budete mať kreslo sklon presne ako ho potrebujete. Prispôsobí sa vášmu chrbtu pre príjemné používanie. Pokojne si môžete v kresle ľahnúť, ak si budete chcieť odpočinúť.

Hojdací mechanizmus

Ak sa v kresle radi hojdáte, vyhovie vám Reg Fighter C1 aj v tejto požiadavke. Disponuje hojdacím mechanizmom, ktorý môžete využívať bez ohľadu na to, aký sklon máte nastavený. Herné kreslo je vybavené vysoko kvalitným plynovým piestom Class-4.

Nastaviteľné podrúčky a odnímateľné vankúšiky

Podrúčka môže byť výškovo nastaviteľná hore a dole alebo otáčaná do strán, aby bola perfektnou oporou pre vaše predlaktie v akejkoľvek výške a polohe. Súčasťou kresla je dvojica odnímateľných vankúšikov (záhlavný a bedrový). Kreslo si môžete presne prispôsobiť vašim potrebám.

Kvalitná výplň a povrch

Veľmi kvalitná a pevná penová výplň s hustotou 45% sa nachádza v operadle a v sedadle. Kreslo efektívne chráni pre únavou a môžete v ňom sedieť dlhé hodiny. Vysoko kvalitný povrch z PU kože a PVC je príjemný na dotyk, veľmi pohodlný a navyše sa dá ľahko vyčistiť.

Stabilita

Herné kreslo má vo výbave vysoko odolný päť ramenný oceľový kríž. Zaistí bezpečnosť a stabilitu. Kolieska herného kresla sú tvorené polyuretánom a majú priemer 50mm. Vďaka nim kreslo ľahko premiestnite, kam práve potrebujete. Maximálna nosnosť kresla je 150 kg.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Red fighter
Farba červená
Šírka 660 mm
Výška 940 mm
Hmotnosť 24000 g
Hĺbka 360 mm

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Red Fighter C1

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Peter

26. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • farba
  • vŕzganie

kvalitny material