Red Fighter C2 čierne

  • Doprava zadarmo

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herné kreslo Red Fighter C2 v čierno-červenom vyhotovení má ergonomický tvar, ktorý poskytne oporu vašej chrbtici. Disponuje kolísacím mechanizmom, nastaviteľnou výškou sedáku a podrúčiek. Nechýba ani upraviteľný sklon operadla s možnosťou zaistenia alebo odnímateľný vankúš. Pohodlné sedenie zabezpečuje penová výplň potiahnutá PU kožou. Stabilitu poskytne 5-ramenný nylónový kríž, na ktorom sú umiestnené kolieska s priemerom 60 mm pre ľahké presúvanie. Kreslo má maximálnu nosnosť 150 kg.

Kvalitné spracovanie

Herné kreslo Red Fighter C2 poskytuje oporu vašej chrbtici počas práce alebo hrania hier. V sedáku aj operadle sa nachádza kvalitná penová výplň potiahnutá PU kožou, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa čistí. Kreslo disponuje aj odnímateľným záhlavným vankúšom. Stabilitu zabezpečí 5-ramenný nylónový kríž. Na ňom sa nachádzajú kolieska s priemerom 60 mm. Vďaka nim kreslo s maximálnou nosnosťou 150 kg ľahko premiestnite tam, kde ho práve potrebujete.

 

Plne nastaviteľné

Čierno-červené kreslo si môžete prispôsobiť podľa seba. Jednoducho upravíte výšku sedáku aj podrúčiek tak, aby ste sa cítili pohodlne. Sklon operadla nastavíte až do uhla 180° s možnosťou zaistenia. Nechýba ani kolísací mechanizmus, ktorý môžete využívať pri akomkoľvek sklone operadla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba červená
Poťahy Syntetická koža
Konštrukcia Kov

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Red Fighter C2 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami