Remington IPL6250

Zobraziť

 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Počet rýchlostí: 5, Suché a mokré holenie: Nie, Holiaci strojček: Nie,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Epilátor Remington i-LIGHT ESSENTIAL IPL6250 má zdokonalenú technológiu Propulse™, takže odstraňovanie chĺpkov je ešte efektívnejšie. Má o 50 % väčšie pulzné okienko než predchádzajúce modely. Ošetrenie pokožky prebieha rýchlo, efektívne a bezpečne. Môžete ho použiť na celé telo okrem tváre, muži aj ženy. Zaručuje trvalé výsledky. Máte na výber z 5 možností nastavenia úrovne výkonu. Epilátor má integrovaný senzor pleti. Epilátor je klinicky overený, odporučený dermatológmi a schválený FDA.

Hladká pokožka bez námahy

Užite si revolúciu v odstraňovaní s Remington i-LIGHT ESSENTIAL IPL6250. S týmto unikátnym prístrojom môžete dosiahnuť slobodu bez stáleho rastu chĺpkov, hladkú pokožku bez námahy a bolesti v pohodlí vášho domova. Najmodernejšia a inovatívna technológia zabezpečuje trvalé výsledky už po troch aplikáciach.  V priebehu klinickej štúdie preukázalo ošetrenie o 94.3% menší nárast chĺpkov počas 12 mesiacov už po 3 aplikáciach. Podobné výsledky ako u profesionálnych prístrojov.

Unikátne technológia PROPULSE

Predstavuje unikátnu technológiu PROPULSE™- klinicky overenú technológiu Intense Pulsed Light, ktorá sa zameriava na chĺpky priamo pri korienkoch. Táto technológia zaručuje super hladkú pokožku. Zdokonalená technológia PROPULSE™ pracuje na princípe ohrievania folikuly chĺpka, zameriava svetelnú energiu v koreňovej časti a zastavuje cyklus rastu. Svetelná energia je absorbovaná a potláča rast omráčenej folikuly. Epilátor má integrovaný senzor pleti.

Oblasti použitia

Remington i-LIGHT ESSENTIAL môžu používať ženy i muži v oblastiach pod úrovňou krku, teda vrátane nôh, rúk, podpazušia, slabín, chrbta, hrudníka a ramien. S ergonomickým, elegantne bielym a strieborným dizajnom a pohodlnou rukoväťou a ešte k tomu jemný k pokožke a jednoduchý na používanie. Môžete si vybrať z 5 možností nastavenia úrovne energie. Režim Multi Flash na väčšie oblasti & Single Flash na detailné ošetrenie.

Žiadne skryté náklady

Vďaka žiarovke Infinity vás neprekvapia žiadne skryté náklady. Už nikdy nebudete musieť vymeniť žiarovku alebo zostať bez prístroja, ktorý vám zabezpečí dokonale krásnu a hladkú pleť.

O 50 % väčšie pulzné okienko

O 50 % väčšie pulzné okienko než predchádzajúce moddely s ochranným UV filtrom: chráni pokožku, ľahko sa aplikuje v požadovanej oblasti. Vychutnajte si krásne hladkú pokožku za krátku chvíľu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 5
Suché a mokré holenie Nie
Holiaci strojček Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Remington IPL6250

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zdenko

9. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Priateľka je nad mieru spokojná. Prístroj je jednoduchý, tichý, má jednoduchú údržbu.