Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Hladká pokožka bez námahy

Užite si revolúciu v odstraňovaní s Remington i-LIGHT ESSENTIAL IPL6250. S týmto unikátnym prístrojom môžete dosiahnuť slobodu bez stáleho rastu chĺpkov, hladkú pokožku bez námahy a bolesti v pohodlí vášho domova. Najmodernejšia a inovatívna technológia zabezpečuje trvalé výsledky už po troch aplikáciach.  V priebehu klinickej štúdie preukázalo ošetrenie o 94.3% menší nárast chĺpkov počas 12 mesiacov už po 3 aplikáciach. Podobné výsledky ako u profesionálnych prístrojov.

Unikátne technológia PROPULSE

Predstavuje unikátnu technológiu PROPULSE™- klinicky overenú technológiu Intense Pulsed Light, ktorá sa zameriava na chĺpky priamo pri korienkoch. Táto technológia zaručuje super hladkú pokožku. Zdokonalená technológia PROPULSE™ pracuje na princípe ohrievania folikuly chĺpka, zameriava svetelnú energiu v koreňovej časti a zastavuje cyklus rastu. Svetelná energia je absorbovaná a potláča rast omráčenej folikuly. Epilátor má integrovaný senzor pleti.

Oblasti použitia

Remington i-LIGHT ESSENTIAL môžu používať ženy i muži v oblastiach pod úrovňou krku, teda vrátane nôh, rúk, podpazušia, slabín, chrbta, hrudníka a ramien. S ergonomickým, elegantne bielym a strieborným dizajnom a pohodlnou rukoväťou a ešte k tomu jemný k pokožke a jednoduchý na používanie. Môžete si vybrať z 5 možností nastavenia úrovne energie. Režim Multi Flash na väčšie oblasti & Single Flash na detailné ošetrenie.

Žiadne skryté náklady

Vďaka žiarovke Infinity vás neprekvapia žiadne skryté náklady. Už nikdy nebudete musieť vymeniť žiarovku alebo zostať bez prístroja, ktorý vám zabezpečí dokonale krásnu a hladkú pleť.

O 50 % väčšie pulzné okienko

O 50 % väčšie pulzné okienko než predchádzajúce moddely s ochranným UV filtrom: chráni pokožku, ľahko sa aplikuje v požadovanej oblasti. Vychutnajte si krásne hladkú pokožku za krátku chvíľu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 5
Suché a mokré holenie: Nie
Holiaci strojček: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Remington
Počet rýchlostí: 5
Umývateľný: Nie
Odnímateľná holiaca hlavica: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Funkcie

Suché a mokré holenie: Nie
Holiaci strojček: Nie

Obsah balenia

Čistiaca kefa: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore