Remington MB 4110 Kit

Zobraziť

  • Výpredaj

Napájanie: 230V + batéria, Vodotesný: Nie, Výdrž batérie: 40 min., Počet nastavení zostrihu: 25 Viac info


Cena 31,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,64 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Upravte si bradu do štýlového strniska. Buďte nedbalo elegantní a sexi. Kto by nechcel, že? Tak neváhajte a zaobstarajte si zastrihávač REMINGTON MB4110 Kit. Je vybavený zdokonalenými titánovými čepeľami. Tieto čepele sú samoostriace, a teda nie je potrebná ich údržba a napriek tomu budú vždy skvelo ostré a pripravené na prácu. Zastrihávač REMINGTON MB4110 Kit ponúka aj mikro nastavenie, od 0,4 do 5,5 mm. Tento zastrihávač je možné používať na sieťové, alebo akumulátorové napájanie. V prípade akumulátorového vydrží v prevádzke až 40 minút. Aj čistenie je jednoduché. Umývateľné hlavy stačí jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou.

Skvelé strnisko

So zastrihávačom REMINGTON MB4110 Kit dosiahnete štýlové strnisko, ktoré dobre vyzerá a očarí. Zastrihávač ponúka intuitívne, jednoduché použitie. Má unikátne mikro nastavenie a tak môžete mať všetko pod kontrolou. Strojček je extrémne všestranný, takže môžete skúšať a nájsť pre seba perfektnú dĺžku zastrihnutia.

USB nabíjanie

Ešte ste asi nepoužívali prístroj s tak jednoduchým nabíjaním. Pretože zastrihávač REMINGTON MB4110 Kit môžete nabíjať pomocou USB! Tak si napríklad nemusíte robiť problémy s napätím keď cestujete do zahraničia a podobne, zastrihávač jednoducho zastrčíte napríklad do USB portu vášho notebooku a je to vybavené. K tomu bude slúžiť pribalený USB kábel. Ale samozrejme máte možnosť napájať aj pomocou klasického napájacieho kábla. Ak si vyberiete možnosť bez kábla. Zastrihávač vydrží v prevádzke až 40 minút na jedno nabitie. Takže budete mať kopu času upraviť si bradu bez obmedzení.

Zdokonalené titánum

Zastrihávač REMINGTON MB4110 Kit využíva zdokonalený titánový povrch. To, inak povedané znamená, že využíva titánový materiál napustený chrómom, ktorý robí čepeľ pevnejšou a ostrejšou v porovnaní s predchádzajúcim titánovým povrchom. Naozaj, tento zastrihávač je skvelý v každom smere. Jednoduché čistenie, kvalitné samoostriace čepele, napájanie jednoduché ako hračka. Bude radosť ho používať. Ku všetkému má k dispozícii aj kontrolu nabíjania a cestovné puzdro.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Napájanie 230V + batéria
Vodotesný Nie
Výdrž batérie 40 min.
Počet nastavení zostrihu 25

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Remington MB 4110 Kit

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ján

16. 9. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania