Resident Evil 3 - PS4 hra

Výpredaj - 52 %

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická,


Cena 29,99 €

Zľava 52% z pôvodnej ceny: 61,90 € Zobraziť nápoveď

0,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Resident Evil 3 na PS4 je remake pôvodnej verzie z roku 1999. Vylepšenie prichádza nielen v grafike, ale aj v hrateľnosti. Herné rozhranie ponúka moderný pohľad poza tretej osoby. Dej sa odohráva v známom apokalyptickom meste Raccoon City. Mesto pohltil chaos a nepokoj, ktorý spôsobil nebezpečný vírus z výskumnej stanice Umbrella Corporation. Agentka Jill Valentine a jej spoločníci sa snažia uniknúť z mesta plného zombie a nájsť zároveň dôkazy, kto stojí za príčinou nebezpečnej nákazy. Zombie však nie sú jedinou hrozbou, s ktorou budú musieť v meste bojovať. Umbrella vypustila do mesta svoju tajnú zbraň, Nemesis. Hra okrem klasického módu obsahuje režim multiplayer Resident Evil Resistance, v ktorom môžete hrať ako preživší, alebo ako záporák. Hra je vhodná od 18 rokov.

 

Vylepšenie pôvodnej verzie

Resident Evil 3 na PS4 je akčnejšia a oveľa bohatšia na herné zážitky. S pôvodnou verziou hry sme sa mohli stretnúť už v roku 1999. V tejto remake verzii sa hráčom ponúka niekoľko vylepšení. Prepracovanejšia grafika s množstvom moderných efektov prinesú hráčom bohatšie zážitky. V novej verzii je taktiež vylepšené snímanie kamery, ktoré ponúka pohľad cez rameno. Zmenou prešla aj ovládateľská zručnosť. Dynamickejšie pohyby postáv, lepšia priestorová orientácia a bojové módy vás vtiahnu hlbšie do deja hry. Hra je spracovaná technológiou RE Engine, ktorá ponúka fotorealistické apokalyptické prostredie. 

Agentka Jill Valentinová je späť

Agentka Jill Valentinová zo špeciálneho policajného oddelenia S.T.A.R.S. sa snaží utiecť z mesta, do ktorého bol vypustený nebezpečný vírus. Posupne zisťuje, kto stojí za nebezpečnou nákazou. Pátranie po dôkazoch o smrteľnom T-Víruse ju postaví zoči voči hrôzostrašným zombie príšerám. K agentke Jill sa počas jej pátrania pridá Carlos Oliveira, mariňák z Ubrella Corporation. Spoločne budú musieť preskúmať celé mesto, v ktorom nikdy nie sú v bezpečí. 

 

Biologická zbraň Nemesis

Apokalyptické mesto je plné zombie príšer. Umbrella Corporation však vypustila do mesta aj svoju tajnú zbraň. Jej úlohou je zastaviť agentku Jill a jej spoločníkov. Nemilosrdný boj s monštrom Nemesis prináša napätie na každom kroku v hre. Nikdy neviete, kedy sa znova objaví. 

Režim multiplayer

Hra ponúka režim multiplayer Resident Evil Resistance, ktorý si môžete zahrať online so svojimi priateľmi. V ponuke multiplayer si môžete vybrať stranu preživších, alebo zákerného Masterminda. Ako Mastermind bude vašou úlohou komplikovať preživším útek. Sledujte ich pomocou kamier, pripravte im rôzne nástrahy a buďte im neustále na stope. 

Ako preživší bude vašou úlohou iba jedno. Prežiť a dostať sa zo zariadenia Umbrella Corporation. Zlomyseľný Mastermind vám to však bude komplikovať. Spolupracujte s ďalšími preživšími, hľadajte únikové cesty, nájdite si vlastnú stratégiu a vyhnite sa prekážkam, ktoré vám bránia v úniku. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Resident Evil 3 - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené