Revlon RVDR5206E


Počet rýchlostí: 2, Príkon: 1800 W, Počet teplotných stupňov: 3,


Cena 49,90 €

Zľava 38 % z pôvodnej ceny: 79,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Profesionálny sušič vlasov Revlon RVDR5206E pre profesionálny výsledok, zabezpečí až 24 hodinovú výdrž vášho účesu. S výkonným 1800 W motorom, ktorý ponúka maximálny AC sušiaci výkon a spoľahlivosť. Fén ponúka až 3 teploty sušenia horúcim vzduchom a 2 rýchlosti prúdenia vzduchu + na dosušenie a fixáciu účesu môžete využiť možnosť studeného vzduchu. Ionizačná technológia je špeciálne navrhnutá na ochranu zdravia vašich vlasov. Fén disponuje dvojitým keramickým povrchom a odnímateľným koncovým krytom na jednoduché čistenie. Pre jednoduché uskladnenie poteší očko na zavesenie.

Fén Revlon RVDR5206E

  • Výkon: 1800 W
  • Profesionálny AC Motor s vysokou výdržou
  • 2 úrovne rýchlosti a 3 úrovne teploty
  • Ionizačná technológia
  • Tlačidlo studeného vzduchu
  • Systémom duálneho prúdenia vzduchu
  • Dvojitý keramický povrch
  • Odnímateľný koncový kryt na jednoduché čistenie
  • Očko na jednoduché zavesenie

Ionizačná funkcia

Ionizačná starostlivosť sa stará o antistatické sušenie, kedy záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú kutikuly a výsledným efektom budú dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez strapatenia. S týmto profesionálnym sušičom s jedinečnou technológiou Ionic bude sušenie vlasov maximálne bezpečné a efektívne. Vyskúšajte ho sami a neoľutujete.

Systémom duálneho prúdenia vzduchu

"Vertikálny" MÓD - 60% rýchlejšie sušenie a menšie poškodenie vlasov, o 70% väčšie pokrytie vlasov. Výkonné duálne vzduchové trysky obklopujú každú časť vlasov, ktoré rýchlejšie schnú vpredu aj vzadu a prirodzene vyhladzujú vlasy počas sušenia, pre zníženie krepovatenia a zvýšenie lesku.

Klasický 'Horizontálny' MÓD - uzavretím prieduchov trysiek získate klasický, predný, koncentrovaný režim sušenia, pre sušenie vlasov pri korienkoch a maximálnu všestrannosť.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 2
Príkon 1800 W
Počet teplotných stupňov 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Revlon RVDR5206E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené