Revlon RVDR5282UKE Salon One-Step


  Ionizátor: Áno, Počet priemerov: 1,


  Cena 59,90 €

  1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Elektrická kefa na sušenie a tvarovanie vlasov Revlon RVDR5282UKE Salon One-Step sa postará o vaše vlasy rýchlo, účinne a najmä bez ich poškodenia. Trojitá keramická mriežka dôkladne a rovnomerne vysuší mokré vlasy, špeciálny oválny a užší dizajn im zas dodá požadovaný tvar a objem. Kefa je ideálna pre krátke a stredne dlhé vlasy, lámavé, krepovité aj extrémne husté. Ionizačná funkcia si s nimi poradí a výsledkom budú vlasy viditeľne hladšie, žiarivejšie a príjemnejšie na dotyk. Vyberte si z 3 teplotných nastavení vrátane studeného vzduchu pre zafixovanie účesu. Komfortná manipulácia vďaka ergonomickej rukoväti a otočnému napájaciemu káblu.

  Elektrická kefa na sušenie a tvarovanie vlasov Revlon RVDR5282UKE Salon One-Step

  • Kombinované štetiny - nylonové (90%) a diviačie štetiny (10%) 
  • 3 teplotné nastavenia vrátane studeného vzduchu
  • Keramický povrch
  • Ionizačná technológia
  • Ergonomická rukoväť
  • Chladná špička
  • Ľahký design
  • Otočný napájací kábel 3 m

  Upravené vlasy bez poškodenia

  Elektrická kefa na sušenie a tvarovanie vlasov Revlon RVDR5282UKE Salon One-Step spája dva prístroje v jednom. Trojitá keramická mriežka dôkladne a rovnomerne vysuší mokré vlasy, špeciálny oválny a užší dizajn zas dodá krátkym a stredne dlhým vlasom požadovaný tvar a objem. Tým sa výrazne skráti čas pôsobenia horúceho vzduchu a vaše vlasy tak ostávajú nepoškodené a zdravé.

  Bez krepatenia 

  Ionizačná funkcia umožňuje za krátku chvíľu upraviť krepovité a elektrizujúce vlasy. Vaše vlasy budú viditeľne hladšie, žiarivejšie a príjemnejšie na dotyk.

  Kombinované štetiny

  Efektívna kombinácia nylonových a diviačích štetín zabezpečí šetrné rozčesávanie a elimináciu distribúcie kožného mazu po celej dĺžke vlasov, čím sa predĺži interval medzi jednotlivými umývaniami. Po kefe s týmto druhom štetín by mali siahnuť všetky ženy s lámavými, krepovitými či extrémne hustými vlasmi.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Ionizátor Áno
  Počet priemerov 1

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Revlon RVDR5282UKE Salon One-Step

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené