Ritter AES52S vstavaný krájač


Krájač, Typ krájača: elektrický, Priemer kotúča: 170 mm, Max.hrúbka rezu: 14 mm, Farba: strieborná. Viac info


NAY Extra cena 449,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 50,00 €.

Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 50,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Vstavaný elektrický krájač RITTER AES52 S je univerzálny krájací prístroj, ktorý je vhodný do štandardných kuchynských zásuviek so šírkou minimálne 30 cm. Hoci je skladací, predsa je maximálne stabilný. Je striebornej farby, ktorá sa hodí do každého pracovného priestoru. Zosilnený kotúčový nôž s priemerom kotúča 17 cm je možné nastaviť na šírku rezu až do 14 mm. Bezpečnú prácu pri momentovom i trvalom krájaní zaručuje ľahko ovládateľná poistka. Pre ochranu prstov pri krájaní malých kúskov je možné používať držiak zvyškov. Nastaviteľná pracovná plocha (pomocou skrutky) zvyšuje univerzálnu flexibilitu prístroja.

Využitie krájača

Špičkový krájač RITTER AES52S je šikovný spotrebič, ktorý vám uľahčí krájanie chleba, salámy, syra a pod. Vďaka tomuto krájaču dosiahnete rovnomerné, tenké rezy, ktoré budú ozdobou každej obloženej misy alebo tenký nárez krásne vynikne na chlebíčkoch. Odteraz nebude pre vás problémom pripraviť aj väčšie oslavy, na ktorých sa zúčastní množstvo ľudí. Pripravené pohostenie bude vyzerať ako od profesionála a pritom bude pripravené v pohodlí domova. Pri práci oceníte rýchlosť akou bude všetko nakrájané a zároveň skvelý vzhľad pripravovaných pochutín.

Dizajn

Model je celokovový so striebornou metalickou farbou. Vďaka tomu získal vzhľad, ktorý je vhodný aj do profesionálnych kuchýň. Krájač RITTER AES52S je určený k montáži do kuchynských zásuviek, ktorých šírka je minimálne 30 cm.

Dizajn - RITTER AES52S

Vybavenie

Krájač má k dispozícii drážkovaný nôž s leštenou čepeľou s priemerom 170 mm. Pri krájaní máte na výber voliteľnú šírku rezu a to až do 14 mm. Pri práci máte možnosť použiť momentovú ako aj trvalú prevádzku s bezpečnostnou poistkou. Súčasťou je aj poistka proti sklopeniu a to v prípade, pokiaľ nie je nôž v polohe „0“. Krátkodobá prevádzka je 5 minút. Vo výbave nájdete misku na nárezy.

Mechanizmus

Krájač RITTER AES52S zaberie minimum miesta, ale dosiahnete skvelé výsledky. Pevný skladací mechanizmus sa zmestí na malé miesto takže je vhodný do každej kuchyne.

Údržba

Spotrebič sa ľahko čistí a tak je zachovaná hygiena, ktorá je nutná pri práci s potravinami. Pre komfortnejšie a bezpečnejšie čistenie môžete vybrať krájač zo zásuvky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Ritter
Typ krájača elektrický
Max.hrúbka rezu 14 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ritter AES52S vstavaný krájač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami