Roadstar TSPK-990 CD/BT hnedý

  • Zľava 37 %
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, NFC: Nie, DAB: Nie, Počet reproduktorov: 1,


Cena 109,00 €

Zľava 37 % z pôvodnej ceny: 173,00 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Tower audio systém Roadstar TSPK-990 CD/BT je elegantné spojenie hudobného prehrávača, zosilňovača a 2.1 reproduktorovej sústavy v drevenom tele. Stereo reproduktory poskytujú 2x 10W a subwoofer 30W RMS výkon. Dokáže prehrávať hudbu z USB kľúča, 3,5mm AUX vstupu, Bluetooth zariadenia, FM rádia a vďaka vstavanej mechanike aj CD disky, všetko sa nachádza na vrchnej časti zariadenia. Nakoľko sa zosilňovač nachádza vo vnútri, nie je to treba k ničomu pripájať, funguje celkom samostatne. Jednoduchý dizajn, vežová konštrukcia a diaľkový ovládač z neho robia príjemného spoločníka domácnosti.

Jednoducho a kvalitne

Priaznivci kvalitnej reprodukcie musia často obetovať veľa priestoru a peňazí do mnohých zariadení, aby dosiahli očakávaného výsledku. No audiosystému Roadstar TSPK-990 tieto problémy rieši. Je to totiž kombinácia zosilňovača, stereo reproduktorov, subwoofera, CD prehrávača a digitálneho tunera v jednom drevenom tele. Jeho dizajn ľahko zapadne do takmer každej miestnosti v domácnosti. Stačí ho postaviť pri nábytok a systém je pripravený na prehrávanie - netreba ho pripájať k žiadnemu ďalšiemu zariadeniu. 

ROADSTAR TSPK-990 2

Zábava bez kompromisov

Prehrávanie hudby na Roadstar TSPK-990 si obľúbi každý člen domácnosti. Navrchu sa nachádza prehrávač CD diskov, čítačka USB kľúčov podporujúca formáty MP3 a WMA, 3,5 mm jack AUX vstup, či digitálny FM PLL tuner s automatickým ladením. Samostatnosť zariadenia dokazuje aj podpora bezdrôtového spojenia cez Bluetooth konektivitu, vďaka čomu viete prehrávať hudbu z mobilného telefónu, tabletu či počítača, hoci aj z inej miestnosti. V balení nájdete aj diaľkové ovládanie, takže reproduktora sa nemusíte ani dotýkať a viete ho kompletne obsluhovať aj na diaľku. Ovládanie uľahčuje podsvietený LCD displej.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
NFC Nie
DAB Nie
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roadstar TSPK-990 CD/BT hnedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené