Roborock Q-REVO biely


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 180 min., Typ navigácie: LIDAR + SLAM, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 9,65 cm. Viac info


Cena 849,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robotický vysávač Roborock Q-REVO, schopný naraz vysávať a mopovať, láka svojou inteligentnou navigáciou LIDAR + SLAM a prevádzkovou dobou 180 minút, čo oceníte najmä pri väčších domácnostiach. Vysávač sám detekuje typ povrchu a vie automaticky vysypať zásobník na prach. Mapuje viacero podlaží a uchováva mapu upratovania. Napriek robustnej funkcionalite sa vysávač vyznačuje kompaktnou výškou iba 9,65 cm. Po pripojení mobilnej aplikácie je možné kontrolovať prácu robota komfortne cez inteligentné zariadenia.

Robotický vysávač Roborock Q-REVO

 • Funkcia odsávania s ultra vysokým sacím výkonom 5 500 Pa
 • Dá sa ovládať cez smartfón a hlasové ovládanie (napr. Alexa)
 • Funkcia stierania pomocou 7 mm zdvihu a 200 RPM otočných mopových podložiek s reguláciou množstva umývacej vody podľa miestnosti
 • Laserové snímače vzdialenosti (LDS) a detekcia prekážok riadená AI
 • Inteligentné plánovanie trás s mapami miestností v reálnom čase a selektívne plánovanie jednotlivých miestností s virtuálnym nasávaním a zónami so stieracím zámkom
 • Odnímateľná čistiaca základňa pre jednoduchšiu údržbu stanice
 • Pohyblivá plná gumená kefa pre lepší kontakt so zemou
 • Odsávacia stanica s automatickým vyprázdňovaním, plnením vody a automatickým čistením stieračov
 • Integrovaný sušiaci modul s 45°C.
 • Multifunkčný systém konektorov All-in-One
 • Automatické zdvíhanie rotujúceho dvojitého mopu
 • Sací výkon 5 500 Pa
 • Inteligentná navigácia
 • Jednoduché použitie APP

Vysoký výkon

Roborock Q-REVO je robotický vysávač vybavený ultra-výkonným sacím výkonom 5 500 Pa a funkciou ovládania prostredníctvom smartfónu a hlasovým ovládaním (napr. Alexa). Má funkciu stierania s 7 mm zdvihom a 200 otočením mopových podložiek za minútu, ktoré sú regulované podľa množstva vody v miestnosti. 

LDS navigácia

Navrhnutý s pomocou laserových snímačov vzdialenosti (LDS) a riadený AI detekciou prekážok, Q-REVO má inteligentnú trasy plánovania v reálnom čase a selektívne plánovanie jednotlivých miestností s virtuálnym nasávaním a zónami so zámkom na otieranie. 

Automatické vyprázdňovanie

Roborock Q-REVO má odnímateľnú čistiacu základňu pre ľahšiu údržbu stanice a pohyblivú plnú gumovú kefu pre lepší kontakt so zemou. Odsávacia stanica je vybavená automatickým vyprázdňovaním, plnením vody a automatickým čistením stieračov. 

Itegrovaný sušiaci modul

Vysávač má integrovaný sušiaci modul s 45°C a multifunkčný systém konektorov All-in-One. Q-REVO má automatické zdvíhanie rotujúceho dvojitého mopu, ktorý pomáha vysávaču čistiť tvrdé podlahy. Celkový zážitok z použitia vysávača je ľahký a intuitívny s príjemným použitím APP.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 180 min.
Automatické vysypanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie LIDAR + SLAM
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roborock Q-REVO biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami