Roccat Elo X 7.1 USB čierny

  • Zľava 16 %
  • Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000 Hz, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: USB,


Cena 64,90 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 76,90 € Zobraziť nápoveď

1,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Drôtový herný headset Roccat Elo X 7.1 USB ponúkne špičkový, prirodzene znejúci 7.1 priestorový zvuk doplnený o pohodlné nosenie. Vybavený je odolnou konštrukciou s vysokou životnosťou a komfortnými ergonomickými náušnikmi s polstrovaním z pamäťovej peny. Funkcia Pro Specs Glasses Relief System zaručí minimálny tlak na okuliare pri nosení. Headset disponuje kvalitnými 50 mm neodymovými meničmi a frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz. O zreteľnú komunikáciu sa postará odnímateľný mikrofón s technológiou TruSpeak. Pripojíte ho pomocou odolného 2,5 m kábla s USB Type-A konektorom.

Priestorový 7.1 zvuk a AIMO podsvietenie

Užite si výnimočný 360-stupňový 7.1 priestorový zvuk s headsetom Roccat Elo X. Vďaka nemu odhalíte nepriateľa, nech už sa na vás chystá zaútočiť z hociktorej strany. 
Podsvietenie AIMO zaistí kompatibilitu s ďalšími AIMO zariadeniami pre jednoduché farebné prispôsobenie a zladenie vášho ostatného herného príslušenstva bez nutnosti rozsiahlej konfigurácie.

Roccat Elo X 7.1 USB čierny

Ergonomické prevedenie

Headset Roccat Elo X 7.1 USB sa prispôsobí tvaru hlavy pre zaistenie najvyššieho pohodlia prostredníctvom nastaviteľného kovového hlavového mostu a otočných náušníkov. Systém Pro Specs Glasses Relief minimalizuje tlak na okuliare pri nosení. Ergonomicky tvarované náušníky doplnené o polstrovanie z pamäťovej peny poľahky sadnú na uši, tlmia okolitý hluk a znižujú namáhanie a únavu aj pri dlhom čase používania. Headset disponuje ovládaním na kábli s možnosťou stlmenia mikrofónu.

Roccat Elo X 7.1 USB čierny

Špičková kvalita zvuku a zreteľná komunikácia

Precízne vyladené 50 mm neodymové meniče ponúknu čisté výšky, bohaté stredy a hlboké basy pre neopakovateľné herné zážitky a pôsobivú atmosféru. Frekvenčný rozsah tvorí 20 – 20 000 Hz. Mikrofón disponuje technológiou TruSpeak, ktorá zaistí, že váš hlas znie rovnako v slúchadlách ako v reálnom živote. Zároveň eliminuje statickosť a šum. Mikrofón je pre väčšie pohodlie používateľa odpojiteľný. Technológia Mic Monitoring zaistí, že počas komunikácie budete počuť vlastný hlas, čo zabráni zbytočnému kričaniu do mikrofónu.
Roccat Elo X 7.1 USB čierny

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roccat Elo X 7.1 USB čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené