Roccat Elo X Stereo čierny


Headset, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, Zabudovaný mikrofón: Áno, Odpojiteľný mikrofón: Áno, Ovládanie hlasitosti: Áno, Bezdrôtové: Nie, NFC: Nie, Odnímateľný kábel: Nie, Dĺžka kábla: 1,65 m, 3,5 mm jack, čierna. Viac info


Cena 54,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Drôtový herný headset Roccat Elo X Stereo ponúkne špičkový, prirodzene znejúci stereo zvuk doplnený o pohodlné nosenie. Vybavený je odolnou konštrukciou s vysokou životnosťou a komfortnými ergonomickými náušnikmi s polstrovaním z pamäťovej peny. Funkcia Pro Specs Glasses Relief System zaručí minimálny tlak na okuliare pri nosení. Headset disponuje kvalitnými 50 mm neodymovými meničmi a frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz. O zreteľnú komunikáciu sa postará odnímateľný mikrofón s technológiou TruSpeak. Kompatibilný je so zariadeniami Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, Nintendo Switch, PC, Mac alebo mobilné zariadenie. Pripojíte ho pomocou odolného 1,65 m kábla so zakončením 3,5 mm jack konektor.

Ergonomické prevedenie

Headset Roccat Elo X Stereo sa prispôsobí tvaru hlavy pre zaistenie najvyššieho pohodlia prostredníctvom nastaviteľného kovového hlavového mostu a otočných náušníkov. Systém Pro Specs Glasses Relief minimalizuje tlak na okuliare pri nosení. Ergonomicky tvarované náušníky doplnené o polstrovanie z pamäťovej peny poľahky sadnú na uši, tlmia okolitý hluk a znižujú namáhanie a únavu aj pri dlhom čase používania. Headset disponuje ovládaním na kábli s možnosťou stlmenia mikrofónu.

Roccat Elo X Stereo čierny

Špičková kvalita zvuku a zreteľná komunikácia

Precízne vyladené 50 mm neodymové meniče ponúknu čisté výšky, bohaté stredy a hlboké basy pre neopakovateľné herné zážitky a pôsobivú atmosféru. Frekvenčný rozsah tvorí 20 – 20 000 Hz. Mikrofón disponuje technológiou TruSpeak, ktorá zaistí, že váš hlas znie rovnako v slúchadlách ako v reálnom živote. Zároveň eliminuje statickosť a šum. Mikrofón je pre väčšie pohodlie používateľa odpojiteľný.

Roccat Elo X Stereo čierny

Kompatibilný naprieč platformami

Odolný 1,65 m kábel poskytne dostatok priestoru pre hráča. Zakončený je 3,5 mm jack konektorom, čím zaručí všestrannosť pripojenia ku všetkým herným konzolám Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 a Nintendo Switch. Pripojiť ho, samozrejme, môžete aj k vášmu PC zariadeniu, Macu alebo smartfónu

Roccat Elo X Stereo čierny
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roccat Elo X Stereo čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené