Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Herný headset ROCCAT Khan Aimo 7.1 v čiernom robustnom prevedení sa môže pochváliť prvotriednou hardvérovou špecifikáciou a vstavanou zvukovou kartou. Vysoký komfort pri nosení zaistí nízka hmotnosť len 275 gramov a nastaviteľná čelenka s mäkkými náušníkmi. Jedinečný 7.1 priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení (Hi-Res) vám sprostredkuje dvojica 50 mm meničov s citlivosťou 40 dB, impedanciou 2200 Ω a frekvenciou 10 Hz-40 kHz. RGB podsvietenie AIMO v 16,8 miliónoch farieb dotvorí štýlový vzhľad. Súčasťou je otočný mikrofón, ktorý jednoducho stlmíte pomocou ovládacích prvkov nachádzajúcich sa priamo na headsete. Pripojenie k zariadeniam umožní 2,45 m kábel s USB konektorom.

Základné parametre

 • Zabudovaný mikrofón: Áno
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 10 - 40000
 • Citlivosť: 40 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zvuk vo vysokom rozlíšení

Herný headset ROCCAT Khan Pro stanovuje nový štandard pre herné periférie. Ako prvý herný headset podporuje vysoké rozlíšenie zvuku Hi-Res Audio, vďaka čomu sa dvojica 50 mm meničov postará o podmanivý akustický zážitok. Bohatšie výšky a hlbšie basy vám umožnia počuť každý pohyb nepriateľa v realistickom podaní, čo vám poskytne výhodu a zaručí víťazstvo. Spolu s funkciou pasívnej eliminácie šumu okolia, sa vo všetkých aspektoch hravo vyrovná konkurenčným značkám. 

Komfortný dizajn

Slúchadlá sa vyznačujú ultraľahkým a štýlovým prevedením čiernej farby. Robustná konštrukcia je vyrobená tak, aby odolala i väčšej záťaži. Nastaviteľný posuvný pás z nehrdzavejúcej ocele spolu s mušľami s možnosťou otočenia až o 95 ° sa postarajú o optimálne nasadenie na hlavu. Mäkké náušníky s pamäťovou penou zasa zaručia vysoký komfort aj pri dlhšom nosení. Tak si môžete vychutnať dlhé hodiny herných maratónov v pohodlí bez nepríjemného pocitu.

Zameraný na eSport

Atribúty headsetu, ako kvalitné akustické podanie a komfortné prevedenie, z neho robia ideálne zariadenie pre súperenie v eSport turnajoch. Samozrejmosťou je prítomnosť mikrofónu, ktorý je možné podľa potreby otáčať a ohýbať. Ovládacie prvky na mušli vám umožnia jednoduché a hlavné rýchle ovládanie slúchadiel priamo počas herných výkonov. Výhodou je funkcia automatického vypnutia mikrofónu, keď je headset zložený. 

Široká kompatibilita s platformami

Na pripojenie k zariadeniam je určený 2,45 m dlhý kábel s kvalitným opletením, ktorý je zakončený dvojicou pozlátených 3,5 mm konektorov. Toto rozhranie je zárukou širokej škály možností konektivity s väčšinou platforiem. Bez problémov ho pripojíte k počítaču, Mac-u, herným konzolám Sony PlayStation 4 a Xbox One i mobilným zariadeniam. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 10 - 40000
Citlivosť: 105 dB
Impedancia: 25 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Roccat
Impedancia: 25 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 300 mm
Výška: 350 mm
Hmotnosť: 235 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 10 - 40000
Citlivosť: 105 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 2,45 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: ROC-14-622

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore