Rohnson R-201 Crepe Master


Palacinkovač, Príkon: 1000 W, Indikácia dosiahnutia teploty: Áno, Nastaviteľná teplota: Áno, Zdroj tepla: elektrický, Typ grilovací plochy: hladká, Vymeniteľné platničky: Nie, Nepriľnavý povrch: Áno, Chladený úchyt: Nie, Tukový zásobník: Nie, Hmotnosť: 1,750 kg, Šírka: 35 cm, Výška: 7 cm, Hĺbka: 32 cm. Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Palacinkovač Rohnson R-201 Crepe Master vás očarí svojim dizajnom a výkonom. Vďaka príkonu 1000 W sa 30 cm plocha palacinkovača zahreje veľmi rýchlo (cca 2 min). Vaše raňajky alebo olovrant tak budú pripravené rýchlo, ľahko a s výnimočnou chuťou, akú dokážete vykúzliť iba vy s pomocou tejto šikovnej palacinkárne. Termostat zaistí udržiavanie konštantnej a optimálnej teploty. Môžete tak pripravovať svoje palacinky takmer bez tuku, tenké a rovnomerne opečené. V balení nájdete drevenú stierku.

Palacinkovač Rohnson R-201 Crepe Master

  • Príkon: 1000 W
  • 30 cm plocha palacinkovača
  • Vyvýšený okraj aby sa cesto nerozlialo
  • Grilovacie nepriľnavé plochy na báze teflonu
  • Nastavenie teploty: 5 stupňov
  • Extra zosilnená ohrievacia doska 7 mm
  • Termostat zaistí udržiavanie konštantnej a optimálnej teploty
  • Indikácia zapnutia 
  • Protišmykové nožičky

Lahodná pochúťka

Ak ste milovníkom palaciniek vďaka tomuto pomocníkovi to nebude žiaden problém. Tento jednoduchý a chutný pokrm môžete vytvoriť v nespočetných rôznych úpravách, či už ich máte radi slané alebo na sladko. Palacinkovač Rohnson R-201 Crepe Master disponuje ohrievacou plochou z nepriľnavého povrchu s priemerom 30 cm a vysokým výkonom 1000 W, ktorý sľubuje tradičné a vysoko kvalitné pečenie. Na okraji má hranu, ktorá zabráni kvapkaniu cesta na pracovnú plochu. Už žiadny neporiadok a žiadne pokazené palacinky! Súčasťou balenia je tiež náradie na rozotretie cesta, ktoré vám pomôže dosiahnuť rovnakú hrúbku a tvar. Tento kompaktný pomocník zvládne aj rôzne mäsa, ryby a ďalšie dobroty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Rohnson
Príkon 1000 W
Nastaviteľná teplota Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Chladený úchyt Nie
Zdroj tepla elektrický
Vymeniteľné platničky Nie
Typ grilovací plochy hladká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rohnson R-201 Crepe Master

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené