Roidmi F8 Lite/S1E White-Blue

Hmotnosť: 2.3 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjania: 2.5 hod., Objem: 0.4 L, Umývateľný filter: Áno, Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 40 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Mokré vysávanie: Nie, Systém napájania: AKU. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysávač Roidmi F8 Lite/S1E White-Blue poskytuje jednoduché a výkonné vysávanie, ľahkú manipuláciu, efektívne odstraňovanie prachu a dlhú výdrž. Digitálny bezkefový motor má sací výkon 110AW a vysavač je pri výdrži batérie do 40 minút a pri veľmi malej hmotnosti len 1,3 kg ideálnym pomocníkom do každej domácnosti, Na ergonomickej rukoväti sa nachádza indikátor výkonu a tlačidlo na jeho prepínanie. Vybrať si môžete z dvoch výkonnostných režimov. Hlučnosť dosahuje iba 72dBA a naplno sa dokáže nabiť už za 2.5 hodiny. Filtrácia vzduchu je zabezpečená viacstupňovým systémom s elimináciou viac ako 99% alergénov. Vysavač má mäkkú kefu v hlavnom podlahovom nadstavci, ktorá je vyvinutá so systémom proti namotávaniu vlasov, je vyberateľná a umožňuje jednoduché čistenie. Príslušenstvo nástavcov a kefiek vám pomôže pohodlne sa dostať aj na ťažko dostupné miesta.

Roidmi F8 Lite/S1E White-Blue

 • Bezkefový motor so sacím výkonom 110 AW
 • 40 minút prevádzky v normálnom režime
 • Viacvrstvová filtrácia
 • Indikátor výkonu a tlačidlo na jeho prepínanie umiestnené na rukoväti
 • Systém Tangle Free
 • 270° rukoväť
 • Oddeliteľný ručný vysávač
 • Ergonomický dizajn
 • Nízka hmotnosť

Výkonný a zároveň elegantný vysávač

Vysávač Roidmi F8 Lite kombinuje eleganciu s inováciou a ako koncept uplatňuje minimalizmus. Ergonomický dizajn umožňuje použitie v každej situácii, jeho 270° rukoväť vám zjednoduší čistenie pod nábytkom s minimálnym úsilím - jednou rukou. Digitálny bezkefový motor má sací výkon 110 AW a vysavač pri výdrži batérie do 40 minút a pri veľmi malej hmotnosti len 1,3 kg je ideálnym pomocníkom do akejkoľvek domácnosti. Na ergonomickej rukoväti sa nachádza indikátor výkonu a tlačidlo na jeho prepínanie. Vybrať si môžete z dvoch výkonnostných režimov.

 • Roidmi F8 Lite má 2 úrovne výkonu prispôsobené potrebám užívateľa, ktoré sa dajú ľahko zmeniť stlačením tlačidla.

Pohodlná manipulácia 

270° stupňová rukoväť a ergonomicky tvar vysávača zabezpečia jednoduchú manipuláciu a možnosť dostať sa aj na ťažko dostupné miesta bez námahy. Roidmi F8 Lite sa môže zmeniť na praktický ručný vysávač, ktorý sa pohodlne prenáša, pretože váži iba 1,3 kg. Vďaka jeho ľahkosti budete môcť bez problémov čistiť čokoľvek a kdekoľvek.

Filtruje a čistí vzduch

Roidmi F8 Lite má 4 filtre vrátane HEPA filtra a špongie, ktorá dokáže absorbovať častice PM-O3. Vďaka tomuto pokročilému systému pomáha Roidmi F8 Lite eliminovať viac ako 99% alergénov a uvoľňuje vyčistený vzduch. 

Filter HEPA

 • Filtruje prach veľkosti 0,3 μm, je vysoko efektívny, s dlhou životnosťou.

Separácia a filtrácia

 • Prach je efektívne oddelený od prúdu vzduchu.

Kovová mriežka

 • Zachytáva väčšie častice.

Dlhá prevádzková doba

Vysoko výkonná batéria je úplne nabitá za 2,5 hodiny, čo mu umoťňuje 40 minútovú prevádzku v normálnom režime a 10 minútovú prevádzku v turbo režime.

Prispôsobí sa rôznym povrchom

Roidmi F8 Lite má príslušenstvo prispôsobené rôznym povrchom vo vašej domácnosti. Vysavač má mäkkú kefu v hlavnom podlahovom nástavci, ktorá je vyvinutá so systémom "Tangle Free" proti namotávaniu vlasov, je vyberateľná a umožňuje jednoduché čistenie. Príslušenstvo nástavcov a kefiek vám pomôže pohodlne sa dostať aj na ťažko dostupné miesta. V balení je magnetický držiak na stenu, ktorý umožňuje pohodlné skladovanie opretím o stenu a zároveň tiez nabíjanie v prípade pripojeného napájacieho adaptéra. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.3 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 2.5 hod.
Objem 0.4 L
Umývateľný filter Áno
Typ podľa nádoby na prach Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 40 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Mokré vysávanie Nie
Systém napájania AKU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roidmi F8 Lite/S1E White-Blue

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami