Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr Cnel 4813 Liebherr Cnel 4813

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 4813 patrí do energetickej triedy A++ s ročnou spotrebou 242 kWh. Vďaka technológii VarioSpace sa do nej zmestí skutočne veľké množstvo rôznych potravín a nápojov. Po otvorení chladničky vás milo prekvapí dômyselne usporiadaný systém poličiek, priehradok a zásuviek. Celkový využiteľný objem chladničky aj mrazničky je 338 litrov. Chladnička 249 litrov a mraznička ponúka 95 litov. Výhodou je i mraziaci výkon, ktorý za 24 hodín zmrazí 9 kg surovín a pri výpadku elektrického prúdu udrží potraviny v chlade až 26 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr Cnel 4813, budete mať vďaka praktickému vnútornému osvetleniu. Je vyrobená v nerezovom prevedení s integrovaným madlom.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201,1 cm
 • Hĺbka: 65,7 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Dvojdverová chladnička Romo CR350XA++ je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Jej spotreba elektrickej energie je 0,61 kWh za 24 hodín. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je max. 20 hodín. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Chladnička ma antibakteriálny vnútorný povrch a LED osvetlenie. Úsporné LED osvetlenie je vysoko energeticky efektívne, s výrazne dlhšou dobou životnosti. Vždy máte dobrý prehľad o obsahu chladničky.

Úžitkový objem

Pre vaše potraviny je k dispozícii dostatočne veľký vnútorný priestor a objem. Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti patrí 191 litrov a mraziacej časti až 119 litrov. Vďaka tejto veľkej kapacite sa do vnútornej časti spotrebiča bez problémov zmestí aj veľký nákup, ktorý bude uskladnený v ideálnych podmienkach. Interiér chladničky je tvorený 4 sklenenými policami, chrómovým držiakom fliaš, zásuvkou na ovocie a zeleninu, 4 policami vo dverách a nádobkou na vajíčka. Disponuje automatickým odmrazovaním v chladiacej časti. Mraziaca časť obsahuje 4 zásuvky a výsuvnú priehradku pre rýchle zmrazenie. 

Funkcia Fast Freeze

Pri bežnom zmrazovaní pri teplote od -5 do -15 ° C dochádza ku kryštalizácii molekúl vody vo vnútri potraviny. Tieto kryštály ničia jemnú vnútornú štruktúru a po ich rozmrazení je väčšina výživných látok obsiahnutá v odmrazenej vode. Pri použití funkcie FAST FREEZE (rýchle mrazenie) klesá teplota rýchlo pod -18 ° C. Pri tejto teplote je proces zmrazenia rýchly a kryštály vody neničí štruktúru vnútri čerstvých potravín. Táto funkcia tiež zabraňuje prudkému nárastu teploty vo vnútri mrazničky napr. po vložení väčšieho množstva čerstvých potravín. Uchováva tak ostatné zmrazené výrobky v bezpečne nízkej teplote.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 194,5 cm
Hĺbka: 65 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Romo

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 194,5 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 69 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 223 kWh
Klimatická trieda: N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 119 L
Mraziaci výkon: 8 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 310 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 191 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CR350XA++

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore