Romo RCA338A++

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
389,00 €

Pôvodná cena 409,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Romo RCA338A++ v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládanie je elektronické s LED kontrolkami. Chladiaca časť s objemom 205 litrov má vnútorné LED osvetlenie a automatické odmrazovanie. Vnútornú výbavu tvoria 2 nastaviteľné a 1 pevná sklenená polica, posuvná priehradka, priehradka s krytom, nádobka na maslo, predelená zásuvka na skladovanie ovocia a zeleniny, držiak na fľaše vo dveráh, 3 dverové poličky (z toho 1 s krytom), zásobník na vajíčka. Mraznička je umiestnená dole a jej objem dosahuje 119 litrov. Odmrazuje sa manuálne, jej mraziaci výkon dosahuje 5,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Vo vnútri sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky na potraviny, 1 úzke úzka horná zásuvka, 2 úzke priehradky vo dverách na drobné potraviny a forma na ľadové kocky. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Romo RCA338A++ dosahuje 39 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK6202TW Gorenje NRK6202TW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202TW je zaraďovaná do energetickej triedy A++. Spotreba elektrickej energie je 0,67 kWh za 24 hodín. K dispozícii je 339 litrový netto objem, z ktorého chladiacej časti patrí 254 litrov a mraziacej časti 85 litrov. Pre vaše potraviny sú prispôsobené aj špeciálne zásuvky ako XXL SpaceBox, MultiBox alebo ZeroZone. Mraziaca kapacita je prispôsobená pre zamrazenie 12 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Skladovacia doba pri výpadku prúdu je 18 hodín. Nechýba ani LED osvetlenie či LED displej s elektronickým ovládaním. Jej povrchové prevedenie je v bielej farbe.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 200 cm
 • Hĺbka: 64 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Šikovná chladnička s mrazničkou v dolnej časti Romo RCA338A++ je praktický spotrebič, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Vďaka chladničke si dokáže uskladniť potraviny dlhší čas a tak nemusíte stráviť každý deň v obchode. Zásoby potravín si prehľadne uložíte na poličkách, zásuvkách a priehradkách a všetko budete mať pekne po ruke. Kombinovaná chladnička je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Kombinovaná chladnička s mrazničkou je rozdelená na dve časti a väčšia časť patrí chladiacej časti. Tá disponuje objemom 205 litrov. Menšia, mraziaca časť má 119 litrov. Mraziaca kapacita spotrebiča je 5,5 kg/24 hodín. Skladovací čas pri vypadnutí elektriny alebo pri poruche je až 20 hodín.

Chladiaca a mraziaca časť

Pre vaše potraviny je k dispozícii dostatočne veľký vnútorný priestor a objem. Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti patrí 205 litrov a mraziacej časti až 119 litrov. Vďaka tejto veľkej kapacite sa do vnútornej časti spotrebiča bez problémov zmestí aj väčsí nákup, ktorý bude uskladnený v ideálnych podmienkach. Vnútornú výbavu chladničky s automatickým odmrazovaním tvoria 2 nastaviteľné a 1 pevná sklenená polica, posuvná priehradka, priehradka s krytom, nádobka na maslo, predelená zásuvka na skladovanie ovocia a zeleniny, držiak na fľaše vo dveráh, 3 dverové poličky (z toho 1 s krytom), zásobník na vajíčka. Interiér kombinovanej chladničky je vybavený príjemným LED osvetlením, ktoré zaistí lepšiu viditeľnosť na vaše uskladnené potraviny. Mraziaca časť obsahuje 3 priehľadné plastové zásuvky na potraviny, 1 úzku hornú zásuvku, 2 úzke priehradky vo dverách a forma na ľadové kocky.

Nízkoteplotná Fresh Zóna

Chladnička obsahuje aj nulovú zónu - Fresh Zone s objemom 19 litrov. Zásuvka s najnižšou teplotou v chladničke je ideálna pre skladovanie čerstvého mäsa a rýb. Prídavný výparník umiestnený za touto zónou zabezpečuje teplotu v rozmedzí 0 °C až +3 °C. Závuvka Fresh zóny sa navyše veľmi jednoducho vysúva vďaka teleskopickým výsuvom. Jej zakrivené dno umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a tým aj rovnomerné chladenie potravín.

Funkcia Fast Freeze

V priebehu bežného zmrazovania pri teplote od -5 do -15 °C prichádza ku kryštalizácii molekúl vody vo vnútri potravín. Tie ničia ich jemnú vnútornú štruktúru a po rozmrazení je väčšina výživných látok a minerálov v odmrazenej vode. S využitím funkcie rýchleho mrazenia Fast Freeze klesá teplota pod od -18 °C. Pri takejto teplote je proces zmrazovania rýchly a kryštály vody tak neničia štrukútru v potravinách. Zabraňuje tiež prudkému nárastu teploty v mrazničke pri vkladaní väčšieho množstva čerstvých potravín a ostatné potraviny si tak zachovajú bezpečnú teplotu.

Praktické zapustené madlá dverí

Dvere chladničky sú vybavené elegantnými a praktickými zapustenými madlami. Vďaka tomu chladnička ladí s akýmkoľvek dizajnom kuchyne a otváranie dverí je veľmi jednoduché. Otváranie dverí chladničky môžete zameniť na druhú stranu presne podľa vašich potrieb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 186,8 cm
Hĺbka: 62,9 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Romo
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 186,8 cm
Hĺbka: 62,9 cm
Hmotnosť: 69 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 229 kWh
Klimatická trieda: N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 119 L
Mraziaci výkon: 5,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 324 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 205 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RCA338A++

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore