Romo RCA365A+

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
399,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Romo RCA365A+ v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním, umiestnená hore má objem 210 litrov. Vnútornú výbavu tvorí osvetlenie, 2 nastaviteľné police z bezpečnostného skla, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu + Super Fresh Box a dverové priehradky. V mraziacej časti s funkciou rýchleho zmrazenia a objemom 139 l sú 4 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie potravín a forma na ľadové kocky. Mraziaca kapacita dosahuje 6,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 17 hodín. Mraznička sa odmrazuje manuálne. Vďaka špeciálnej ochrannej vrstve FreshProtect nedochádza vo vnútri chladničky k rozmnožovaniu mikroorganizmov a pachov. Maximálna hlučnosť chladničky Romo RCA365A+ dosahuje 39 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK6192MW Gorenje NRK6192MW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
80% zľava na malý spotrebič a 15-ročná záruka na kompresor

5 (3)

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192MW v bielom prevedení vás poteší svojim objemom a vynikajúcim uskladnením potravín so zachovaním čerstvosti. Vo vnútornej časti sa nachádzajú poličky a zásuvky pre prehľadné uskladnenie vašich potravín. V jej vnútornej časti sa nachádza LED osvetlenie. Mraziaca časť má k dispozícii 3 zásuvky. Chladnička má objem 222 l a mraznička 85 l. Chladnička má úsporný chod a je zaraďovaná do energetickej triedy A++. Mraziaca kapacita dosahuje 5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 18 hodín.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 185 cm
 • Hĺbka: 64 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Kombinovaná chladnička Romo RCA365A+ je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 17 hodín. Otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Špeciálna ochranná vstva Fresh Protect vytvára antibakteriálnu bariéru chrániacu vnútro chladničky od tvorby nežiaducich mikroorganizmov a pachu.

Úžitkový objem

Pre vaše potraviny je k dispozícii dostatočne veľký vnútorný priestor a objem. Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti patrí 210 litrov a mraziacej časti až 139 litrov. Vďaka tejto veľkej kapacite sa do vnútornej časti spotrebiča bez problémov zmestí aj väčsí nákup, ktorý bude uskladnený v ideálnych podmienkach. Interiér chladničky je tvorený 3 sklenenými policami z bezpečnostného skla, 2 priehľadnými plastovými zásuvkami na ovocie a zeleninu, zásuvkou Super Fresh Box 4 policami vo dverách a nádobkou na vajíčka. Interiér kombinovanej chladničky je vybavený príjemným osvetlením, ktoré zaistí lepšiu viditeľnosť na vaše uskladnené potraviny. Disponuje automatickým odmrazovaním v chladiacej časti. Mraziaca časť obsahuje 4 priehľadné plastové zásuvky. Jej mraziaca kapacita je 6,5 kg/24 hodín.

Fresh Zone zásuvka

Chladnička obsahuje aj nulovú zónu v podobe elegantného a priestorného Super Fresh Boxu. Zásuvka umožňuje skladovanie čerstvého mäsa a rýb. Prídavný výparník umiesnený za touto zónou zabezpečuje stálu teplotu 0 °C až +3 °C. Zakrivené dno zásuvky umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu pre rovnomerné chladenie vložených potravín. Zachová čerstvosť, farbu a chuť vašich potravín oveľa dlhšie. Fresh zóna je pohodlne vysúvateľná vďaka teleskopickým výsuvom a je ju možné aj vyberať.

Praktické zapustené madlá dverí

Dvere chladničky sú vybavené elegantnými a praktickými zapustenými madlami. Vďaka tomu chladnička ladí s akýmkoľvek dizajnom kuchyne a otváranie dverí je veľmi jednoduché. Otváranie dverí chladničky môžete zameniť na druhú stranu presne podľa vašich potrieb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 62,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Romo
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 62,5 cm
Hmotnosť: 68 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 309 kWh
Klimatická trieda: N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 139 L
Mraziaci výkon: 6,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 349 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 210 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RCA365A+

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore