Romo UFA243A++


Výška: 176.5 cm, Celkový čistý objem: 227 L, Mraziaci výkon: 24 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Romo UFA243A++ s čistým objemom 227 litrov ponúka 7 transparentných zásuviek pre uskladnenie potravín. Otváranie dvierok je možné nastaviť na ľavé/pravé otváranie. Mraznička má manuálne odmrazovanie a mechanické ovládanie intenzity chladenia. Zásuvka BIG BOX poslúži na uskladnenie rozmerných potravín, napríklad morky.

Úsporná prevádzka

Skriňová mraznička Romo UFA243A++ je energeticky úsporná, ročná spotreba dosahuje 207 kWh. Jej prevádzka šetrí nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 39 dB.

Vnútorný priestor

Užitkový objem mrazničky je celkom 227 l. Vo vnútornom priestore mrazničky sa nachádza 7 výsuvných zásuviek pre dokonalý prehľad o uskladnených potravinách. Zásuvka BIG BOX poslúži na uskladnenie rozmerných potravín. Mraziaca kapacita skriňovej mrazničky je 24 kg potravín za 24 hodín a jej skladovacia doba pri výpadku elektriny je 16 hodín.

Funkcia Fast Freeze

Pri bežnom zmrazovaní pri teplote od -5 do -15 ° C dochádza ku kryštalizácii molekúl vody vo vnútri potraviny. Tieto kryštály ničia jemnú vnútornú štruktúru a po ich rozmrazení je väčšina výživných látok obsiahnutá v odmrazenej vode. Pri použití funkcie FAST FREEZE (rýchle mrazenie) v mrazničke Romo UFA243A ++, klesá teplota rýchlo pod -18 ° C. Pri tejto teplote je proces zmrazenia rýchly a kryštály vody neničí štruktúru vnútri čerstvých potravín. Táto funkcia tiež zabraňuje prudkému nárastu teploty vo vnútri mrazničky napr. po vložení väčšieho množstva čerstvých potravín. Uchováva tak ostatné zmrazené výrobky v bezpečne nízkej teplote.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 176.5 cm
Celkový čistý objem 227 L
Mraziaci výkon 24 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Romo UFA243A++

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené