Rovus čistička vzduchu do zásuvky

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Osobná čistička vzduchu Rovus je kompaktné zariadenie, ktoré môžete použiť kdekoľvek a zabezpečiť si tak zdravý a čistý vzduch vo vašom okolí. S jej použitím bude vzduch okolo vás bez prachu, škodlivých alergénov, znečistenia a iných dráždivých látok. Čistička používa špeciálnu UV-C technológiu, vďaka ktorej dokáže eliminovať viac ako 95% baktérií a zároveň redukuje rôzne pachy. Je ideálna pre použitie v menších priestoroch ako sú kúpeľne, kuchyne či pracovne. Nočné LED svetlo vytvára príjemnú atmosféru čo oceníte pri umiestnení v spálni alebo detskej izbe.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Čistička vzduchu do zásuvky Rovus

  • Eliminuje viac ako 95% baktérií
  • Redukuje pachy
  • UV-C technológia
  • Kompaktné prevedenie
  • Výkon: 4 W
  • Hlučnosť: 30 dBA

Zdravý vzduch vo vašom bezprostrednom okolí

S osobnou čističkou vzduchu Rovus môžete udržiavať vzduch okolo seba bez prachu, škodlivých alergénov, znečistenia a iných dráždivých látok. Stačí zapnúť a môžete relaxovať. Použitie technológie UV-C rýchlo, efektívne a bezpečne čistí vzduch bez chemikálií. Zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a funghi, čím prináša čerstvejší a zdravší vzduch.

Jednoduché používanie

Kompaktná osobná čistička vzduchu Rovus sa veľmi ľahko používa. Poradí si s mikroskopickými čiastočkami, ktoré vzduch obsahuje a ktoré tak často spôsobujú podráždenie a zhoršenie zdravia. Je prenosná, zapája sa priamo do zasúvky, kdekoľvek potrebujete prečistiť vzduch a zlepšiť prostredie.

Zdravie na 1. mieste

Vzduch v domácnosti a obzvlášť v malých a zle vetraných priestoroch môže byť ťažko dýchateľný a dráždivý. Prach, dym, baktérie, vírusy, plesne a iné škodlivé látky, ktoré produkujú zápach, znečisťujú prostredie a rozhodne škodia aj vášmu zdraviu a zdraviu vašich blízkych. Nejde len o znížený komfort, či mechanické dráždenie pri nadychovaní, vo vzduchu sa nachádza aj množstvo alergénov. Vaše zdravie by malo byť na prvom mieste.

UV-C technológia

Čistička Rovus používa špeciálnu UV-C technológiu v boji proti baktériám, vírusom a plesniam a ich množeniu bez použitia chemikálií. UV žiarenie preniká do bunkovej membrány baktérií a narúša samotnú DNA mikroorganizmu, čím eliminuje jeho schopnosť reprodukcie a zneaktívňuje ho.

Majte ju vždy so sebou

Čistička je ideálna na použitie v menších priestoroch, do kúpeľne, kuchyne či pracovne. Pomáha zbaviť sa zápachu z varenia, cigariet či domácich maznáčikov. Jednu si určite umiestnite do spálne, aby ste dýchali čistý vzduch najmä počas odpočinku. Zobudíte sa sviežejší a zrelaxovaný. Nočné LED svetlo poskytuje príjemný pocit a je preto ideálne do detskej izby. Kompaktná veľkosť čističky je výborná na prenášanie z izby do izby či na cestovanie. Takže už žiadne zatuchnuté hotelové izby.

  • Využitie v domácnosti s domácimi miláčikmi

  • Využitie v kuchyni

  • Využitie v zafajčenej miestnosti

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 30 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rovus
iSmart: Nie
Vzduchový výkon: 25 m3/hod.
Nočný režim: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 9,5 cm
Výška: 20 cm
Hĺbka: 14 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 30 dB

Funkcie

Časovač: Nie
Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Áno
Regulácia výkonu: Nie
UV svetlo: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Príkon: 4 W

Ďalšie parametre

Display: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 110063796

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore