Rowenta CF3112F0 Curls Forever

Cena:
29,90 €

Pôvodná cena 32,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Kulma na vlasy Rowenta CF3112F0 For Elite Curls Forever vám vytvorí nádherné dlhotrvácne kučery. Inovatívny dizajn s extra tenkým priemerom 10 mm ponúka optimálne prenášanie tepla pre dosiahnutie dokonalých kučier. Kulma ponúka bleskurýchle 30 skundové zahriatie a rýchle natáčanie. Povrch Keratin & Shine podporuje ochranu vlasov a znižuje krepatenie vďaka ionizačnému účinku. Vytvára hladké a ľahko upraviteľné vlasy obohatené o žiarivý lesk.Stylingová rukavica uľahčuje kulmovanie a umožňuje úplne bezpečnú manipuláciu bez obáv zo spálenia. Optimálna teplota 180 °C zaisťuje dokonalé výsledky bez extrémneho tepla.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 9 %

Zvážte aj tento produkt

Kulma Rowenta CF3460F0 ponúka maximálnu ochranu a komfort pri používaní. Je vybavená inovatívnymi funkciami pre jednoduchý styling: voliteľné nastavenie podľa typov vlasov, integrovaný časovač, ktorý kontroluje dobu nakrúcania a bráni prehriatiu vlasov, a unikátny patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejom pre nádherné a dokonale natočené vlasy. 360 °otočný dlhý kábel 1,8 m so závesným putkom poskytuje ľahkú manipuláciu a uskladnenie prístroja. Vlasová kulma Rowenta CF3460F0 sa veľmi rýchlo nahrieva, behom 45 sekúnd je pripravená k použitiu. Po 1 hodine sa automaticky vypne.

Základné parametre

  • Ionizátor: Nie
  • Automatické vypnutie: Áno
  • Keramický povrch: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rowenta CF3112F0 For Elite Curls Forever 

  • 30 sekundové zahriatie
  • Konštantná teplota 180 °C
  • Priemer kulmy: 10 mm
  • Farba: Čierna a ružová elite
  • V balení: rukavica

Profesionálne kučery za okamih

Užívajte si výhody rýchleho natáčania, ktoré získate s kulmou Rowenta CF3112F0 For Elite Curls Forever. Kulma je navrhnutá tak, aby dokonale podčiarkla váš životný štýl - vďaka rýchlemu 30 sekundovému zahriatiu sa nemusíte zdržiavať, a za pár sekúnd môžete vykročiť z dverí ako kráľovná krásy.

Keratin & Shine štýl, ktorý vydrží

Povrch Keratin & Shine využíva výhody keratínu a ionizačného účinku, ktoré zanechávajú vlasy hebšie a poddajnejšie, a obohacujú váš vzhľad o žiarivý lesk. Získajte nádherné dlhotrvajúce extrémne objemné prstencové kučery vďaka inovatívnemu tvaru tela kulmy tenkej 10 mm, a dosiahnite maximálny prenos tepla pre štýl, ktorý vydrží.

Optimálna teplota žiadne popálené prsty

Kulmujte bezpečne a účinne vďaka dokonalému prenosu tepla a optimálnej kontrole teploty, ktorá udržuje kulmu na zdravých 180 °C. Stylingová rukavica, ktorá je súčasťou balenia, robí kulmovanie ľahším a bezpečnejším. Jednoduchým pohybom vytvoríte dokonalé kučery úplne bez obáv.

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Ionizátor: Nie
Automatické vypnutie: Nie
Keramický povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnosť zavesenia: Áno
Keramický povrch: Áno
Ochladzujúca koncovka: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna, ružová
Šírka: 30,7 cm
Hmotnosť: 313 g
Výška: 6,9 cm
Hĺbka: 4,7 cm

Funkcie

Ionizátor: Nie
Automatické vypnutie: Nie
Počet teplotných nastavení: 1
Počet teplotných stupňov: 1

Energetické údaje

Príkon: 25 W

Ostatné

Kód produktu: 1830007363

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore