Rowenta CF3315F0

5 Všetky hodnotenia (1)

Cena v predajni:

19,99 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Cena v e-shope:

19,99 €

Doprava už od 0,00 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Na sklade v eshope 2-5 ks Kedy bude produkt v predajni?

Vlasová kulma Rowenta CF3315F0 má profesionálny výkon a jej najvyššia teplota je až 200 ⁰ C. Vďaka jej skvelému výkonu si vytvoríte nádherné dlhotrvajúce vlny. Priemer kulmy je 25 mm. Povrch kulmy je turmalínový s izoláciou a vďaka tomu dokonale eliminuje statickú elektrinu. Rýchle zahriatie už za 60 sekúnd. Prívodný kábel je otočný a má dĺžku 1,8 metra a tak vám zaručí príjemnú a ľahkú manipuláciu.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

S kulmou REMINGTON Ci 6325 nebude pre vás problém, ani v pokoji a pohodlí domova, vytvoriť si krásne a plné kučery. Váš účes bude vyzerať vždy skvelo a profesionálne. Kulma je vybavená povrchom so 4-násobnou ochranou. Začína to antistatickým účinkom, potom nastupuje keramika, turmalín, a ionizácia. Tým je zabezpečený aj kvalitný a hladký sklz. Kulma REMINGTON Ci 6325 dosahuje maximálnu teplotu 220 stupňov. Túto si nastavíte a zobrazíte pomocou digitálneho displeja. Kulma potrebuje skutočne málo na prípravu. Stačí jej 30 sekúnd a je zahriata na prevádzkovú teplotu. Ponúkne vám vybavenosť pre celosvetové napätie. O bezpečnosť sa stará funkcia automatického vypnutia po 60 minútach.

Základné parametre

  • Ionizátor: Áno
  • Automatické vypnutie: Áno
  • Keramický povrch: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kulma Rowenta CF3315F0

Vysoko výkonný ohrievací prvok zaistí konštantnú teplota 200 °C pre dokonalé a rýchle natočenie každého prameňa vlasov. Výsledok: perfektné a nádherné dlhotrvajúce vlny. Ideálny 25 mm priemer pre voľné a prirodzené vlny. Kulma určená pre stredne dlhé a dlhé vlasy.

Turmalínový povrch

I vám prekáža nepríjemné elektrizovanie vašich vlasov? Odteraz je tomu koniec. Kvalitná kulma je obohatená o jedinečnú funkciu ionizácie, ktorá účinne eliminuje statickú elektrinu. Vďaka tomu sa už nemusíte obávať nepekne zelektrizovaných vlasov a ich nedostatočnej úpravy. Okrem toho funkcia ionizácie zabezpečuje vašich vlasom oslnivý lesk a zdravý vzhľad.

Zahriatie

Výkonný ohrevný prvok zabezpečuje rýchle nahriatie žehličky len za 60 sekúnd takže nemusíte dlho čakať, kým začnete so žehlením vlasov. Studená špička zaistí bezpečné a ľahké použitie kulmy. Dostatočne dlhý otočný kábel zaručuje vám pohodlie aj vo väčšej vzdialenosti od zásuvky, zlepšenú flexibilitu a uľahčuje manipuláciu. Poskytne vám množstvo priestoru na dosiahnutie požadovaného vzhľadu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Ionizátor: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Keramický povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnosť zavesenia: Áno
Keramický povrch: Áno
Ochladzujúca koncovka: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: fialová
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 583 g
Výška: 5,2 cm
Hĺbka: 15 cm

Funkcie

Ionizátor: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Počet teplotných nastavení: 1
Počet teplotných stupňov: 1

Energetické údaje

Príkon: 45 W

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

Funguje ako ma. Lahka manipulacia. Spokojnost

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore