Rowenta CF3710F0 So Curls

16× Zobraziť

Ionizátor: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Keramický povrch: Áno,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

4,9 / 5

16×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Automatická kulma na vlasy Rowenta CF3710F0 So Curls vám vytvorí nádherné kučery bez námahy. K dispozícii máte 3 teploty, pre rôzne druhy vlasov - od jemných po hrubé (170°, 200°, 230°) a 4 rôzne druhy vĺn, od jemných, po bohaté kučery (dĺžka nahrievania/tvorby vĺn 6/8/10/12 sekúnd). O zdravie a krásu vašich vlasov sa postará turmalínový povrch, ktorý pomáha tvoriť záporné ióny. Oceníte aj automatické vypnutie po 1 hodine nečinnosti. Farba: čierna/ružová.

 

Rowenta CF3710F0 So Curls kulma

  • Ergonomický tvar, bez zaťaženia zápästia
  • Voliteľný smer natáčania kučier
  • Automatické vypnutie

Ako od profesionálnej kaderníčky

Vďaka novej kulme od Rowenty získate výsledok ako od profesionálnej kaderníčky. S novým automatickým natáčacím systémom, ktorý prispôsobí teplotu a čas natáčania tak, aby výsledné vlny boli dokonalé a vlasy chránené. Instant Curling Systém sám automaticky natáča vlasy a vytvára očarujúce vlny behom okamihu. Ušetríte čas a môžete si byť isté dokonalým výsledkom.

Ľahká manipulácia

Špeciálne vyvinutý ergonomický tvar umožňuje ľahkú manipuláciu vo vertikálnom smere bez zaťaženia zápästia. Otvor na pramene, ktorý je zväčšený uľahčuje a urýchľuje natáčanie. Prameň vlasov je automaticky vtiahnutý do vnútra prístroja, stačí držať stlačenú rukoväť a elektronický zvukový signál sám ohlási, kedy je vlna hotová. Potom stačí len rukoväť uvoľniť a pokračovať s ďalším prameňom.

4 polohy - 3 nastavenia

Elektronická kontrola času zaisťuje optimálnu dobu nakrúcania a zabraňuje prehriatiu vlasu. Prispôsobí sa presne podľa druhu natočenia, môžete si vybrať až 4 polohy (6s - 8s - 10s - 12s) od voľných plážových vĺn po pevnej lokne. Nastaviteľná teplota sa prispôsobí podľa druhu vlasov: šetrná teplota bez rizika poškodenia pre jemné vlasy 170 ° C, pre normálna teplota 200 ° C a pre silné vlasy 230 ° C. Rýchly čas nahriatie do 30s.

Turmalínový povrch

I vám prekáža nepríjemné elektrizovanie vašich vlasov? Odteraz je tomu koniec. Kvalitná kulma je obohatená o jedinečnú funkciu ionizácie, ktorá účinne eliminuje statickú elektrinu. Vďaka tomu sa už nemusíte obávať nepekne zelektrizovaných vlasov a ich nedostatočnej úpravy. Okrem toho funkcia ionizácie zabezpečuje vašich vlasom oslnivý lesk a zdravý vzhľad.

Dlhý otočný kábel

1,8 m dlhý otočný kábel zaručuje vám pohodlie aj vo väčšej vzdialenosti od zásuvky, zlepšenú flexibilitu a uľahčuje manipuláciu. Poskytne vám množstvo priestoru na dosiahnutie požadovaného vzhľadu.

Žiadne popáleniny

Vykurovacie teleso je úplne izolované teplovzdorným plášťom. Narozdiel od klasických natáčacích kuliem si s automatickou natáčacou kulmou Rowenta už nikdy nepopálite prsty.

10 ročná opraviteľnosť produktov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ionizátor Áno
Automatické vypnutie Áno
Keramický povrch Áno

Hodnotenie

4,9 / 5

16 recenzií Rowenta CF3710F0 So Curls

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Pavol

10. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super produkt odporúčam


Miro

24. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Bol to darček, takže neviem hodnotiť


Pavol

29. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéVeronika

25. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Kúpa výrobku na základe reklamy a ceny
  • Efekt vln nevyšiel, vlasy ako vtáčie hniezdo, doložila by som aj foto...

Nesplnila moju predstavu o krásnych vlnách.