Rowenta CF3730F0 So Curls Premium Care

60 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 139,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Automatická kulma na vlasy Rowenta CF3730F0 So Curls Premium Care vám vytvorí nádherné kučery bez námahy. K dispozícii máte 3 teploty, pre rôzne druhy vlasov - od jemných po hrubé (170°, 200°, 230°) a 4 rôzne druhy vĺn, od jemných, po bohaté kučery (dĺžka nahrievania/tvorby vĺn 6/8/10/12 sekúnd). O zdravie a krásu vašich vlasov sa postará turmalínový povrch, v kombinácii s kašmírovým keratínom a arganovým olejom. Oceníte aj automatické vypnutie po 1 hodine nečinnosti. Farba: biela/ružová.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 28 %
Popis produktu

Rowenta CF3710F0 So Curls kulma

  • 3 teploty:  170 ° C - 200 ° C - 230 ° C
  • 4 stupne vĺn, od jemných kučier, po bohaté kučery: dĺžka natáčania 6s - 8s - 10s - 12s
  • Spolu 12 rôznych nastavení v kombinácii so stupňami vĺn a teplotným nastavením
  • Ergonomický tvar, bez zaťaženia zápästia
  • Turmalínový povrch s ionizačným efektom
  • Kombinácia iónového generátora a exkluzívneho kašmírneho keratínu s arganovým olejom chráni vlasy, takže výsledný účes je dokonale zdravý a lesklý, vlasy sú jemné, bez poškodení
  • Automatické vypnutie po 1 hodine nečinnosti

Vlastnosti kulmy Rowenta CF3730F0 So curls Premium Care

Ako od profesionálnej kaderníčky

Vďaka novej kulme od Rowenty získate výsledok ako od profesionálnej kaderníčky. S novým automatickým natáčacím systémom, ktorý prispôsobí teplotu a čas natáčania tak, aby výsledné vlny boli dokonalé a vlasy chránené. Instant Curling Systém sám automaticky natáča vlasy a vytvára očarujúce vlny behom okamihu. Ušetríte čas a môžete si byť isté dokonalým výsledkom.

Ľahká manipulácia

Špeciálne vyvinutý ergonomický tvar umožňuje ľahkú manipuláciu vo vertikálnom smere bez zaťaženia zápästia. Otvor na pramene, ktorý je zväčšený uľahčuje a urýchľuje natáčanie. Prameň vlasov je automaticky vtiahnutý do vnútra prístroja, stačí držať stlačenú rukoväť a elektronický zvukový signál sám ohlási, kedy je vlna hotová. Potom stačí len rukoväť uvoľniť a pokračovať s ďalším prameňom.

4 polohy - 3 nastavenia

Elektronická kontrola času zaisťuje optimálnu dobu nakrúcania a zabraňuje prehriatiu vlasu. Prispôsobí sa presne podľa druhu natočenia, môžete si vybrať až 4 polohy (6s - 8s - 10s - 12s) od voľných plážových vĺn po pevnej lokne. Nastaviteľná teplota sa prispôsobí podľa druhu vlasov: šetrná teplota bez rizika poškodenia pre jemné vlasy 170 ° C, pre normálna teplota 200 ° C a pre silné vlasy 230 ° C. Rýchly čas nahriatie do 30s.

Turmalínový povrch a Dlhý otočný kábel

I vám prekáža nepríjemné elektrizovanie vašich vlasov? Odteraz je tomu koniec. Kvalitná kulma je obohatená o jedinečnú funkciu ionizácie, ktorá účinne eliminuje statickú elektrinu. Vďaka tomu sa už nemusíte obávať nepekne zelektrizovaných vlasov a ich nedostatočnej úpravy. Okrem toho funkcia ionizácie zabezpečuje vašich vlasom oslnivý lesk a zdravý vzhľad. 1,8 m dlhý otočný kábel zaručuje vám pohodlie aj vo väčšej vzdialenosti od zásuvky, zlepšenú flexibilitu a uľahčuje manipuláciu. Poskytne vám množstvo priestoru na dosiahnutie požadovaného vzhľadu.

Žiadne popáleniny

Vykurovacie teleso je úplne izolované teplovzdorným plášťom. Narozdiel od klasických natáčacích kuliem si s automatickou natáčacou kulmou Rowenta už nikdy nepopálite prsty.

Kulma Rowenta Premium Care CF3730F0 biela

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Ionizátor: Áno
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnosť zavesenia: Nie
Ochladzujúca koncovka: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, ružová
Šírka: 13 cm
Hmotnosť: 480 g
Výška: 9 cm
Hĺbka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kulma,cestovné puzdro

Funkcie

Ionizátor: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Počet teplotných nastavení: 3
Počet teplotných stupňov: 3

Energetické údaje

Príkon: 240 W

Ostatné

Kód produktu: 1830006977

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore