Rowenta CV 4721 Compact Pro

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 34,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Fén na vlasy Rowenta CV 4721 Compact Pro si vás získa kompaktnými rozmermi, skvelým výkonom a praktickými vlastnosťami. K dispozícii má 3 stupne nastavenia teploty a 2 rýchlosti. Využite k rýchlejšiemu vysušeniu vlasov difuzér, ktorý je súčasťou fénu alebo koncentrátor, ktorý vám uľahčí úpravu vlasov. Fénu Rowenta Compact Pro nechýba ionizačná technológia, vďaka ktorej získate krásne lesklé vlasy. Funkcia studeného vzduchu sa postará o zafixovanie účesu, ktorý vám vydrží po dlhú dobu. Praktický dlhý 1,8 m kábel pre neobmedzený pohyb a závesné putko sú čerešničkou na torte. Príkon: 2200 W.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 14 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Výkonný sušič vlasov ROWENTA CV5090 Powerline so štýlovým dizajnom, zaujme každú ženu, ktorá sa chce páčiť. Poprednou výhodou fénu je kvalitný a silný výkon. Príkon motora je až 2300 W, ktorý zaručí rýchle vysušenie vlasov. Vybrať si môžete z 2 rýchlostí sušenia a z 3 teplôt fénovania horúcim vzduchom. Zvoliť si môžete aj sušenie studeným vzduchom. Určite Vás poteší ionizačná technológia, ktorou sušič vlasov ROWENTA CV5090 Powerline disponuje. Vďaka nej budú Vaše vlasy hebké a neodolateľne lesklé. Okrem toho eliminuje elektrizovanie a poškodzovanie vlasov a zaručuje im ochranu. Fén ROWENTA CV5090 Powerline má kvalitný keramický povrch, ktorý Vašim vlasom zabezpečí optimálne vyžarovanie tepla a tým ich chráni. Mriežka vstupu vzduchu je odnímateľná a prívodný kábel má dĺžku 1,8 metra. Súčasťou balenia je difuzér, s ktorým si výrazne zväčšíte objem Vašich vlasov. V ponuke je v bielo-striebo

Základné parametre

 • Koncentrátor vzduchu: Áno
 • Počet rýchlostí: 2
 • Príkon: 2300 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rowenta CV 4721 Compact Pro

 • Kompaktné rozmery
 • 3 stupne teploty
 • 2 rýchlosti
 • Ionizačná technológia
 • Funkcia studeného vzduchu
 • Koncentrátor
 • Difuzér
 • Príkon: 2200 W

Sušenie, úprava, objem aj lesk

Výkonný sušič vlasov Rowenta CV4721 Compact Pro vám zaručí rýchle a jednoduché vysúšanie vašich vlasov, skvelú úpravu, objem i maximálny lesk a to všetko bez akéhokoľvek poškodenia vlasovej štruktúry. Zrýchľuje sušenie vlasov a zanecháva ich krásne a nepoškodené ako pri prirodzenom sušení. Disponuje ionizačnou technológiou, ktorá zabezpečuje lesk vlasov. Vďaka výkonnému generátoru iónov hydratuje vlasy a eliminuje statickú elektrinu, a tak budú vaše vlasy krásne, zdravé a ľahko upraviteľné.

Nastavenie presne pre vaše vlasy

Môžete si vybrať z 3 stupňov nastavenia teploty sušiča vlasov Rowenta CV4721 Compact Pro a 2 stupne nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu. Pomocou 1. stupňa rýchlosti prúdenia si môžete vysušiť napríklad ofinu, bez toho, že by vám prúdiaci vzduch prekážal v očiach alebo menej mokré vlasy. 2. stupeň je výkonnejší a silnejší. Pre konečnú fixáciu môžete použiť funkciu studeného vzduchu. Pratickým príslušenstvom je odnímateľný koncentrátor vzduchu a difuzér, pomocou ktorého si vytvoríte príťažlivý objem.

Praktické vlastnosti

Príkon sušiča vlasov Rowenta CV4721 Compact Pro je 2 200 W. Kompaktné rozmery výrobku vám ho umožnia pohodlne uložiť, či zobrať na cesty. Ovládanie je veľmi jednoduché a praktické aj pri samotnej činnosti. - realizuje sa pomocou posuvného tlačidla. Prívodná šnúra sušiča vlasov je dlhá 1,8 m a zaručuje vám tak pohodlie aj vo väčšej vzdialenosti od zásuvky. Sušič má zabudované závesné putko, vďaka ktorému ho môžete jednoducho niekam zavesiť a nebude vám zaberať veľa miesta.

10 ročná opraviteľnosť produktov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Koncentrátor vzduchu: Áno
Počet rýchlostí: 2
Príkon: 2200 W
Počet teplotných stupňov: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Počet rýchlostí: 2
Možnosť zavesenia: Áno

Obsah balenia

Koncentrátor vzduchu: Áno
Počet nástavcov: 2
Tryskový difúzor: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Hmotnosť: 810 g

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Funkcie

Ionizátor: Áno
Fúkanie studeným vzduchom: Áno
Počet teplotných stupňov: 3

Energetické údaje

Príkon: 2200 W

Ďalšie parametre

Odnímateľná zadná mriežka: Áno
Cestovné vrecko: Nie
Sklopná rúčka: Nie
Kompaktný dizajn: Áno
Difuzér: Áno
Hrebeňový nadstavec: Nie
Tichšie sušenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: CV4721F0

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore