Rowenta Expertise Pro AC CV9520F0

Zobraziť

 • 4 % späť na Nay Extra kartu
 • Zľava 65 %

Koncentrátor vzduchu: 1, Počet rýchlostí: 2, Príkon: 2300 W, Počet teplotných stupňov: 3,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Nechajte svoje vlasy zažiariť dokonalým účesom, Profesionálny sušič vlasov ROWENTA Expertise Pro AC CV9520F0 je vybavený 2300W AC motorom čo zabezpečí dlhú životnosť - až 3x dlhšia ako u klasických sušičov. Môžete sa tešiť na všetky profesionálne vlastnosti ako je napríklad ionizačná funkcia, ktorá zabraňuje elektrizovaniu vlasov a prepožičiava im hladkosť a hodvábny lesk. Pro-Finisher zasa umožňuje 2x rýchlejšie prúdenie vzduchu. Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajú lesk a farbu. Vybrať si môžte 3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti. Dĺžka kábla 2,5 metra. Hlučnosť 87 dB.

Rowenta Expertise Pro AC CV9520F0

 • extrémne výkonný AC motor
 • ionizačná funkcia
 • 3 teploty, 2 rýchlosti
 • kábel dlhý 2,5 metra
 • výkon 2300W

Profesionálny fén

Príkon sušiča vlasov Rowenta je 2 300 W, má profesionálny AC motor pre extra rýchle sušenie, ktorý disponuje dlhou životnosťou (až 3x dlhšia ako pri  klasických sušičoch). Vďaka motorčeku je produkovaný silný prúd vzduchu pre precízny styling, vzduch sa nevracia späť do motora, nevznikajú hlučné turbulencie a motor sa neničí ako u bežných sušičov.

Pro-Finisher

Technológia Pro-Finisher umožňuje 2x rýchlejšie prúdenie vzduchu  - prúd vzduchu 200 km/h a príkon sušiča 2 300 W vysuší bezkonkurenčných 6,4 g vody za minútu. Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajú lesk a farbu.

Ionizátor zaisťuje rovnomernú a účinnú distribúciu iónov

Milióny záporne nabitých iónov, ktoré sušič produkuje, priťahujú zo vzduchu molekuly vody a hydratujú vlasy. Prenikajú do nich a uzatvárajú a uhladzujú ich rozstrapkaný povrch. Takto ošetrené vlasy úžasne odráža svetlo a preto sa oslnivo lesknú. Ióny zásobujú vlasy hydratáciou, čo je pri pôsobení tepla vysúšače nevyhnutné na to, aby sa nepřesušovaly a neničili. Navyše hydratácia prispieva k tomu, aby vlasy zostávali pružné a nemali tendenciu viazať vzdušnú vlhkosť. Účes tak vydrží po celý deň. A navyše sú vlasy úžasne hebké na dotyk a zbavené statickej elektriny!

Koncentrátory

Súčasťou sušiča vlasov sú koncentrátory pre precíznu úpravu účesu. Úzky otvor dýzy sústreďuje prúd vzduchu na konkrétne oblasti. Odzbrojte svoje okolie dokonalým účesom ako by ste práve vyšla od kaderníka, 4 mm koncentrátor sa perfektne hodí pre vyrovnávanie a podtáčanie vlasov. 8 mm koncentrátor zase použijete pre nadýchané účesy plné objemu.

Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

Nenahraditeľná profesionálna funkcia poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu. Technológia Pro-Finisher umožňuje vytvoriť naozaj studený vzduch, oproti klasickým sušičom na pozíciu studený vzduch - je o viac ako 15 ° C chladnejší.  Výhodou teda je, že nie je potrebné zaťažovať vlasy stylingovými prípravkami a účes dlhšie vydrží.

6 pozícií nastavenia podľa vašej potreby

K dispozícii máte celkom 6 možných pozícií nastavenia, pre všetky vaše potreby. Taktiež je možné nastaviť podľa potreby 3 stupne teploty a 2 stupne rýchlosti vzduchu. Výkon tak hravo prispôsobíte svojim potrebám. Použitie a zafixovanie účesu je s týmto pomocníkom jednoduché a pohodlné.

Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie

Sušič vlasov má k dispozícii 2,5 m napájací kábel pre flexibilitu a dobrý dosah pri vytváraní účesu. Pogumovaný háčik sa nachádza na spodnej časti rukoväte a poskytuje ďalšiu možnosť odkladania. Je veľmi praktický najmä pri použití v domácnosti alebo pri pobyte v hoteli.

Odnímateľný filter prúdenia vzduchu urýchľuje a zjednodušuje čistenie

Odnímateľný filter prúdenia vzduchu má jednoduchú údržbu. Stačí ho zložiť a vyčistiť. Pravidelným čistením zabránite hromadeniu prachu a vlasov, ktoré môže mať negatívny vplyv na výkon pri sušení.

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

-5 Rokov záruka na motor, 10 rokov záruka na ľahkú opraviteľnosť a lacné a dostupné náhradné diely.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Koncentrátor vzduchu 1
Počet rýchlostí 2
Príkon 2300 W
Počet teplotných stupňov 3

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Rowenta Expertise Pro AC CV9520F0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jana

23. 8. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • pomer cena / výkon

všetko super, až na to, že je ťažký