Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Rowenta Intense Pure Air XL PU6020F0

Inovatívna čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL PU6020F0 efektívne zvláda zneškodniť množstvo alergénov a baktérií vo vzduchu. Je určená pre astmatikov, alergikov a osoby s ďalšími ochoreniami dýchacích ciest a pre všetkých, ktorí chcú mať vo svojom domove čisté a zdravé ovzdušie. Čistička vzduchu je vhodná pre miestnosti do 80 m2 a prietokom vzduchu až 345 m3/hod. Rýchlosť filtrácie až 310 m3/h - CADR  (cigaretový dym).

Dokonalá filtrácia

Štvorvrstvový filtračný systém s účinnosťou až 99,97% (vstupný filter + HEPA filter + filter s aktívnym uhlíkom + filter NanoCaptur ). Táto filtrácia efektívne odstraňuje poletujúci prach, formaldehyd a iné toxické látky. Taktiež likviduje baktérie, mikróby, roztoče, peľ, alergény a iné škodlivé látky, ktoré nás bežne obklopujú. 

Technológia NanoCaptur

Formaldehyd je najrozšírenejšia znečisťujúca látka v našich domácnostiach. Je to bezfarebný plyn, ktorý je prchavou organickou zlúčeninou. Dýchame ho, vystavujeme mu pokožku a zrejme netušíme, ako dokáže ohroziť naše zdravie. Hlavným zdrojom formaldehydu v bytoch je domáce vybavenie – nábytok z drevotriesky, preglejky, lepenky, podlahoviny, farby, laky, koberce či tapety a iné. Filter NanoCaptur ™ natrvalo zničí formaldehyd - je až 12-krát účinnejší ako iné technológie filtrovania. Netoxické kryštály vo filtri postupne menia farbu, od svetložltej až tmavo hnedej, podľa úrovne nasýtenia. Táto chemická reakcia vedie k úplnej deštrukcii formaldehydu.

Ďalšie vlastnosti

Elektronické ovládanie vám umožní jednoducho nastaviť časovač - čistička automaticky vypne po 1/2/4/8 h čo zaručí úspornosť energie . 4 rôzne rýchlosti vám umožňujú jednoducho nastaviť rýchlosť ventilátora podľa vašich predstáv. Nechýba animožnosť nastavenia automatického či nočného režimu. Všetky nastavené hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom displeji. Čistička vzduchu má navyše aj veľmi nízku hladinu hlučnosti od 28 - 52 dB - závisí zvoleného režimu, teda vás nebude rušiť ani pri spánku. 

V jednoduchosti je krása

Dýchajte čistý a zdravý vzduch s touto praktickou čističkou vzduchu. Pre ľahké prenášanie má čistička vzduchu integrovanú rukoväť. Váha 7,5 kg. Prístroj má elegantný dizajn, ktorý je vhodný do každého interiéru. Mriežky vo vrchnej časti sú nastaviteľné. Poteší ja jemné modré osvetlenie okolitého priestoru, napr. pri nočnej prevádzke.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 52 dB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Filtrácia: Áno
Vzduchový výkon: 345 m3/hod.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 31,5 cm
Hmotnosť: 7500 g
Výška: 68,3 cm
Hĺbka: 25,3 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB

Funkcie

Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Nie

Ostatné

Kód produktu: 7211001747

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore