Rowenta RO2957EA Swift Power Cyclonic Animal Care

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 77 dB, Operačný rádius: 7.55 m,


Cena 87,90 €

Zľava 32 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

1,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Rowenta Swift Power Cyclonic Animal Care RO2957EA s vysokým sacím výkonom v kompaktnom prevedení obohatený o špeciálne príslušenstvo pre majiteľov domácich zvierat. Účinná hlavica a pokročilá cyklónová technológia spolu s dlhým káblom spravia upratovanie naozaj jednoduché. Bez vreckový systém navyše šetrí peniaze a spolu so sacou technológiou SWIFT POWER CYCLONIC odfiltruje až 99,98 % nečistoty a zaistí dokonale čisté a zdravé prostredie. Nádoba na prach sa ľahko čistí.

Rowenta RO2957EA Swift Power Cyclonic Animal Care

 • Cyklónová technológia
 • Animal Care príslušenstvo prispôsobené pre majiteľov domácich zvierat
 • Dlhý kábel až 7,6 metra
 • Bez vreckový systém
 • Vysoký výkon sacieho motoru Effitech
 • Odstráni až 99,98 % prachu
 • Ľahká údržba nádoby na prach
 • 2 hlavice, 2 nástavce
 • Spratná veľkosť

vlastnosti ROWENTA RO2957EA

Vysoký výkon motoru a dlhý kábel

Bezvreckový vysávač Rowenta Swift Power Cyclonic Animal Care s vysokovýkonným motorom Effitech s podtlakom 21 kPa a kvalitnou hlavicou vysaje všetok prach aj na menej dostupných miestach. Výhodou je tiež jeho kompaktný dizajn vhodný aj do domácností s menším úložným priestorom. Pokročilá cyklónová technológia zaisťuje vysoko účinné upratovanie s vynikajúcimi výsledkami. Dosah napájacieho kábla je až 7,6 metra, uľahčujúc manipuláciu s vysávačom. 

SWIFT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE RO2957EA

Model Animal Care s ľahko vysýpateľnou nádobou na prach

Špeciálne prispôsobené príslušenstvo pre majiteľov domácich zvierat, prídavný nástavec 2 v 1 sa všade zmestí, kefa ľahko odstráni chlpy zo sedačky a výškový nástavec dočiahne aj na menej dostupné miesta.  Nádoba na prach sa navyše ľahko čistí a poskytuje rovnako silný sací výkon ako pri vreckových vysávačoch. 

Animal Care SWIFT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE RO2957EA

Odfiltruje až 99,98 % nečistôt

Vysávač SWIFT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE vďaka účinnej technológii  SWIFT POWER CYCLONIC odfiltruje až 99,98 % nečistôt. Tým zaisťuje dokonale zdravé prostredie pre vás a vašich blízkych. S vysávačom Rowenta Swift Power Cycloni  už nebudete míňať zbytočne peniaze za vrecká.

ROWENTA RO2957EA Podlahový vysavač

Vlastnosti ANIMAL CARE RO2957EA

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2100 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu.  Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 77 dB
Operačný rádius 7.55 m

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Rowenta RO2957EA Swift Power Cyclonic Animal Care

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michaela

2. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon