Rowenta RO3951 Compact Power modrý

48× Zobraziť


Podlahový vysávač, Objem vrecka/nádoby: 3 l, Maximálna hlučnosť: 79 dB, Regulácia výkonu: Áno, Operačný rádius: 8,8 m, Umývateľný filter: Nie, Materiál rúrky: kov, Hmotnosť: 3850 g. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

48×

88% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

47 + nakupů

Zobraziť 48 recenzií

Popis produktu

Kompaktný vreckový vysávač Rowenta RO3951 Compact Power ponúka zdokonalené ergonomické prvky v kompaktnom prevedení s ešte lepším skladovaním a prenášaním. Motor s príkonom 750 W zachováva svoj výkon, ktorý je porovnateľný s modelmi s príkonom 2000 W. O maximálnu starostlivosť o ovzdušie sa postará penový filter pod motorom a High Efficiency filter na výstupe vzduchu. Podlahová hubica s prepínaním poskytne vysoko účinné sanie. Vysávač RO3951 ponúka 8,8 m akčný rádius. Vrecko na prach Hygiene+ má objem 3 litre. Hlučnosť nepresiahne hodnotu 79 dB. Farba: modrá

Rowenta RO3951 Compact Power modrý

 • Kompaktné prevedenie

 • Účinný filter: High Efficiency filter
 • Príkon: 750 W
 • Akčný rádius: 8,8 m
 • Objem vrecka na prach: 3L
 • Kefou EASY BRUSH
 • Indikátor plného vrecka
 • Regulácia výkonu
 • Hlučnosť: 79dB

vlastnosti rowenta RO3951 Compact Power

Výborne výsledky v kompaktnom prevedení a vysokou účinnosťou

Vysávač Compact Power™ Rowenta RO3951 zaisťuje vysoko účinné upratovanie s vynikajúcimi výsledkami a bez námahy. Tento kompaktný vreckový vysávač poskytuje vysokú účinnosť a ponúka v danej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Compact Power™ bol navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú účinné vysávače s ľahkým použitím. Tento nový rad prináša vo svojej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Compact Powe RO3951 je ľahko použiteľný, vybavený zdokonalenými ergonomickými prvkami a funkciami pre ľahké prenášanie a odkladanie.

Rowenta RO3951

Vrecko na prach Hygiene+

Už žiadne oblaky prachu pri výmene vďaka novému patentovanému vrecku Hygiene+.  Vrecko je opatrené samouzatváracou klapkou pre absolútne pohodlie a hygienu.

 • Typ vrecka: Hygiene+ ZR200540

RO3951

Upratovanie tvrdých podláh 

Získajte pozoruhodné výsledky pri upratovaní tvrdých podláh. Compact Power™ prichádza s novou výkonnou a vysoko účinnou sacou hubicou s prepínaním. Tá zaisťuje v danej triede vysávačov najlepšie výsledky na tvrdých podlahách. Rukoväť s integrovanou kefou EASY BRUSH, ktorý je vždy poruke, umožňuje veľmi pohodlné použitie.  Compact Power™ poskytuje neprekonateľnú účinnosť filtrácie vďaka penovému filtru umiestnenému pred motorom a High Efficiency filtru umiestnenému na výstupe vzduchu, ktorý zachytáva aj tie najmenšie čiastočky prachu emitované motorom. Je odfiltrovaných až 99,98 % všetkého vysatého prachu!

Silný výkon, ľahké použitie, prenášanie aj odkladanie

Motor s nízkym príkonom (750 W) znižuje spotrebu energie až o 50 % a súčasne zachováva výkonnosť pri odstraňovaní prachu porovnateľnú s modelmi s príkonom 2000 W ( v porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W ). Vysávač Compact Power™ je možné vďaka kompaktnému formátu ľahko skladovať v skrini, a napriek tomu poskytuje veľký objem vrecka 3 l.  A akčný rádius 8,8 m ponúka skutočnú slobodu pri použití.

vlastnosti Rowenta RO3951

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba modrá
Hmotnosť 3850 g
Maximálna hlučnosť 79 dB
Maximálny príkon 750 W
Operačný rádius 8.8 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Áno
Objem vrecka/nádoby 3 L
Typ vrecka textilné
Regulácia výkonu Áno
Umývateľný filter Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

48 recenzií Rowenta RO3951 Compact Power modrý

88% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

Eva

31. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Vysávač je ľahký, je málo hlučný, má dobrý ťah

Ľubica

16. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Vykon

Mám tento typ druhý krát,spokojnosť


Jozef

17. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze VynikajúcaJán

16. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Sacia sila