Rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet 4★ (čierno-červený)

Maximálna hlučnosť: 69 dB, Operačný rádius: 8.8 m,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vreckový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet 4★ so silným výkonom a nízkou hlučnosťou ponúka vysokú účinnosť vysávania, filtrácie a malú spotrebu energie. Nová vylepšená sacia hubica je vhodná aj na tvrdé podlahy, dvojitá vrstva filtrácie je schopná zachytiť až 99,98 % prachu či pokročilá technológia motoru EffiTech pre ešte lepšie výsledky z vysávania a nižšou spotrebou elektrickej energie. Vysávač je vybavený permanentnými filtrami High Efficiency a hygienickými vreckami Hygiene+ so samozatvárateľnou klapkou. Pre pohodlnú manipuláciu na každom povrchu má 4 kolieska otočné o 360°. Model je kvôli svojej vysokej účinnosti filtrácie vhodný aj pre alergikov. Rowenta sa zaručila až na 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti.

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet 4★

 • Silence Force technológia s hlučnosťou nepresahujúcou 69 dB
 • 4★ moderná technológia motoru EffiTech
 • Vysoko účinná viacpolohová sacia hubica
 • Najlepšia účinnosť dvojitej filtrácie vo svojej triede 
 • Zachytáva až 99,98 % percenta prachu a alergénov
 • Vhodný aj pre alergikov a ľudí poruchami dýchania
 • Nový hygienické vrecko Hygiene+
 • Príkon až 450 W
 • Dvojpolohová hubica
 • Ľahká manipulácia vďaka 4 otočným kolieskam
 • Veľký objem zásobníku na prach až 4,5l
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet

Technológia Effitech 4★  s vylepšenou sacou hubicou

Nový vreckový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet RO6859EA s motorom EffiTech zaisťujúcim nepretržitý silný sací výkon pri maximálnej energetickej účinnosti. Okrem iného je sacia hubica robota navrhnutá pre čo najlepšie výsledky pri každom upratovaní. Vysávač Rowenta SILENCE FORCE Allergy+ má až 4 kolieska s otáčaním o 360 stupňov, ktoré výrazne uľahčujú manipuláciu s vysávačom.

Rowenta RO6859EA

Najlepšia účinnosť filtrácie vo svojej triede

Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet RO6859EA ponúka vo svojej triede najlepšie výsledky účinnosti filtrácie. Jeho dvojitý filter sa skladá z penového filtra pred motorom a zo špecializovaného filtra pri výstupe vzduchu pre zachytenie aj tých najmenších častíc prachu. Vysávač tak dokáže odfiltrovať vyše 99,98 % prachu.

Vrecka Hygiene+ s permanentným Filtrom Silence Force

Pre ľahkú údržbu sú nové vrecká Hygiene+ vybavené samozatvárateľnou klapkou, ktorá efektívne zabraňuje uniku prachu z vysávača a tak zaručuje maximálny komfort a dokonalú hygienu. Pri používaní týchto vreciek nie je nutná výmena Silence Force permanentného filtru. Vysávač tiež poskytuje veľký objem zásobníku na prach až 4,5l. 

Vhodný aj pre alergikov

Vysávač od Rowenty s filtračným systémom Allergy + úspešne zachytáva až 99,98 % prachu a alergénov. Vďaka výkonným filtrom a účinnému vrecku Hygiene+ je vysávač schopný zachytiť všetky druhy nečistôt. Vysávač zaisťuje zdravé a hygienické prostredie vhodné aj pre ľudí s alergiami a dýchacími problémami.

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2200 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu. Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 69 dB
Operačný rádius 8.8 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet 4★ (čierno-červený)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené